Wpis z mikrobloga

#andruszkiewicz #konfederacja #polityka #lodz

Dziś miałem taką sytuację, której się nie spodziewałem.

Podczas zbierania podpisów zatrzymał się kolorowo ubrany starszy gość który coś tam z daleka mowił, a że pod Manufakturą w Łodzi jest głosno, to podchodzę do niego i pytam kurtuazyjnie czy podpisze nam listę itp. On, że nie i pokazuje mi szmacianą torbę ze szlaczkami.

Stoję... Patrzę i mówię mu, że nie wiem o co chodzi?

No i gość mówi: No Patrz, Patrz!!! I macha paluchem.

a gdzieś na samym dole napis Stowarzyszenia Żydów jakiśtam.

I gość na cały głos że ON JEST ŻYDEM A NIE POLAKIEM I ON NIE BIERZE UDZIAŁU W NASZEJ ZABAWIE!!!

No to standardowo leci teledysk:
MateuszJakubAndruszkiewicz - #andruszkiewicz #konfederacja #polityka #lodz 

Dziś mia...
  • 15
  • Odpowiedz
ON JEST ŻYDEM A NIE POLAKIEM


@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz:
No i może jest.
Jak dla mnie szacunek dla typa. Nie identyfikuje się jako Polak, nie czuje się Polakiem, nie chce brać udziału w wyborach
Dużo lepiej, niż cała Polonia, która wyjechała w latach 60, po polsku to może potrafią powiedzieć pierogi i Zakopane i wielcy patrioci.
  • Odpowiedz
@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz taka dygresja, jesteś osobą trans bądź mężczyzną identyfikującym się jako kobieta? Dlaczego o to pytam? Bo masz konto założone jako kobieta, wiesz mi to nie przeszkadza jestem tolerancyjny.
żyjemy w wolnym kraju i jak ktoś lubi się przebierać za kobietę to jego sprawa. Gorzej jak ktoś jest w partii której jedna z narracji jest jedzenie psów. To już mi się nie podoba.
Pozdrawiam cieplutko
  • Odpowiedz