Wpis z mikrobloga

Po 7 tygodniach jakoś od złożenia wniosków do PKO BP i Aliora (pekao zdolności nie było), dzisiaj dostałem sms od pko, że pozytywnie rozpatrzyli wniosek o kredyt. Mam dziwne wrażenie, że doradca jakoś woli ewidentnie Aliora, stąd moje pytanie czy mają oni od Aliora jakąś lepszą prozwizję lub faktycznie Alior ma lepsze warunki od PKO BP? W Aliorze dodatkowo ocene miałem 2, więc pewnie oferta przy pozytywnej decyzji też będzie gorsza niż te z arkuszy. Dzisiaj zadzwoniłem do niego to miałem wrażenie, że tylko go to zakłopotało i dalej coś mi mówił, że niedługo powinna być decyzja z Aliora, bo coś tam jest z nimi w kontakcie.
#kredythipoteczny #kredyt2procent
  • 15
@noyy: dodając jeszcze, alior ma dobre warunki ale wysokie koszty początkowe. Sumarycznie wychodzi najtaniej. Ale #!$%@? wie jaka będzie sytuacja za 5-10 lat, wiec pytanie czy chcesz topić dużo kasy na wejście w kredyt
via Wykop
  • 0
@ms92: No poczekam najpierw na ofertę dokładną od pko, potem na Aliora jeśli dostane pozytywną i wtedy będę się zastanawiał, ale już teraz nie wiem co wybrać xD
@noyy: a kiedy u Ciebie coś drgnęło w PKO? Ja czekam od 2 tygodni i status bez zmian ze wniosek przekazany do banku i tyle. W Pekao zreszta to samo… Wiem, że 2 tygodnie to stosunkowo krótko, ale #!$%@?ć można
(°°
@ms92: u mnie Pekao dość szybko - wniosek przekazany 11 sierpnia, a 13 sierpnia (w niedzielę) sprawdzili już BIK. Jestem już po rzeczoznawcy i czekam na finał. PKO BP - wniosek złożony 14 sierpnia - dziś ruszyli z kopyta (BIK).