Wpis z mikrobloga

@zbigniew_wodecki: ja na 100 procent zagram bo uwielbiam 4 i 5 a zabierałem sie do 3 długi czas i odpusciłem slysząc jakies plotki o remakeu ale na premiere to nie ma szans, wolałbym też zeby zrobili remake 1 i 2 bo to są podobno dosyc ciekawe gry a zupełnie przez nich zapomniane
@kromeczek: jesli chodzi o persone 1 to warto przeczytac mange na podstawie gry (Megami Ibunroku Persona) i mieć to z głowy, bo nie jest to nic niezwyklego.
jeśli chodzi zaś o persona 2 innocent sin i eternal punishment to sie zgadzam, fabuła jest niesamowita, plotki które sie roznoszą stają się prawdą, więc np mamy hitlera z robotami xD - dlatego nie wiem jak mieliby to zrobić w tych czasach. gameplay ssie
zbigniew_wodecki - @kromeczek: jesli chodzi o persone 1 to warto przeczytac mange na ...

źródło: Atlus-06041

Pobierz
@zbigniew_wodecki: persona 3 miała podobno strasznie nudne dungeony plus bazowało na wersji z psp bez chodzenia po lokacjach tylko bardziej w stylu visual novel i to mnie odrzuciło od wydania na pc, nie żeby kiedykolwiek gameplay tej serii był wybitny ale w 5 chociaż nie przeszkadał, mam nadzieje ze jak juz korzystaja z silnika 5 to jednak kilka rzeczy przerobią i unowocześnia, w sumie też czekam na 6 oraz tą ich
@kromeczek: dungeony w personie 3 są jak w persona 4 tylko że gorsze wizualnie bo nigdy sie nic nie zmienia. zresztą to miała być ich ostatnia gra bo finansowo już byli bankrutami a tu cyk, hicior. ta p3 reload bedzie praktycznie jak 5 co oczywiscie cieszy. persona 6 z leaków to wiadomo że nazwa robocza carbon, glowny kolor to zielony i w sumie tyle. na metafora czekam też, chociaż jak to