Wpis z mikrobloga

#kononowicz

Tag "Kononowicz"

Zawartość: Barneye, Olo, zielony #!$%@?, wzmianka o Meksyku i Srawku, jakiejś kozie. Nic o samym knurze. Eeech wszedłem raz od dawna i nie ma po co tu już zaglądać. Nawet jak coś będzie wspomniane o prezydencie to zginie w potoku szamba o orbiterach, którzy mnie gówno obchodzą.
arek12222 - #kononowicz 

Tag "Kononowicz"

Zawartość: Barneye, Olo, zielony #!$%@?, ...

źródło: ukrainskie-prawo-jazdy

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@arek12222: Możesz zawsze wejść na kanał mleczna #!$%@? i tam pooglądać jak pan prezydent siedzi na wypierdzianej kanapie w pieluchomajtkach i #!$%@? bez ładu i składu. Na nic innego nie licz.
  • Odpowiedz
@arek12222: Panie Areczku, knur był ostatnio na wycieczce z zielonym-pyerdolonym i czeczetem w Grajewie, gdzie zrobił trzodę i w sumie tyle, na kanale mleczne gówno publikowane są filmy w stylu późnego mexicano, gdzie knur tylko mitomani.
Jak sam widzisz nic ciekawego, zresztą na tagu magicala jest to samo co tu.
  • Odpowiedz
@arek12222: Co masz do mexyka? On akurat zawsze bedzie związany z kononem i uniwersum i pieski mogą szczekac do woli ale to fakt.
A co chcesz wiedziec o knurze że ciekawi cie to 100 kilogramowe upasione bydle na psychotropach? To idz na mleczny czlowiek i ogladaj tą ustawioną szopke przez sradka i arona czy wykopany dół obok domu. Kolonoskopia, expoze, dysputy z majorem dawno sie skonczyły, teraz knur bez uzgodnienia z
  • Odpowiedz
  • 0
@mateos11: Na tej zasadzie to każdy był powiązany z kondonem i można rozpisywać się np. o natinawesoło, co dzisiaj robi. Po prostu szkoda, że nie ma osobnych tagów dla orbiterów. A o akzji z trzodą u zielonego nie wiedziałem, pewnie dlatego, że co wchodzę, to spam o wąsaczach i olo.

Odpowiadając ci w tym samym stylu: A co chcę wiedzieć o dwóch wąsatych mitomanach z problemami psychicznymi na psychotropach wspomaganych wódą?
  • Odpowiedz