Wpis z mikrobloga

@Thiocomaster: hahaha ten tekst zawsze mnie śmieszy :D Jak przebywasz z debilami bez własnego zdania to nie ważne czy to będą dragi czy coś innego, zawsze pójdą w #!$%@?ą drogę. To nie narkotyki są zagrożeniem, a brak wyciąganych wniosków.

Sam w życiu zaliczyłem różne epizody z dragami i szczerze bardzo miło je wspominam : D Lecz nigdy się nie #!$%@?łem, aby sobie życie zniszczyć.
@Mentalista777: czestowanie ludzi koksem, a #!$%@? ich w problem i #!$%@? ich w taki stan i potem wykorzystywanie ich w tym stanie jest czym innym, nie wiem gdzie widzisz podwójne standardy, nidgy nie napisałem ze np luzna popropozycja " dawaj, zajebmy kreske" jest tym samym co ciągłe namawianie i działania po to by ta osoba zażyła to, oraz #!$%@? ich w taki stan by to wykorzystyac
@xGooolx: hahahaha weź człowieku przeczytaj jeszcze raz co napisałeś : D Myślisz, że Boxdel nie podkręcał chłopaków, aby #!$%@?ć koks? W dupie byłeś gówno widziałeś : ) Idź pomerdaj ogonkiem, ale gdzie indziej. NAURAAA
@Mentalista777: a jak pomysle sobie ze gwałcisz małe dzieci to co wtedy ? jak cos wyjdzie to wtedy bede wiedział ze #!$%@? mu w dupe jesli cos wciska innym, na razie nic nie wyszlo, wiec to ty w gównie byłes i dupe widziales jesli działasz na "a bo wiesz, tak jest mordo"