Wpis z mikrobloga

Immunitet poselski dla Grzegorza Brauna to najlepsza rzecz, jaka przydarzyła się w polskim sejmie od 89'. Dzięki temu ten wspaniały człowiek może bez przeszkód dokonywać interwencji obywatelskich bez obaw, że zostanie zaatakowany przez służby mundurowe (przedtem często na niego napadali). Bunt wobec reżimu sanitarnego, uwypuklanie patologii związanych z Szumowskim, przerywanie antypolskich wykładów "historycznych", czy ostatnia akcja wraz z Kają Godek przeciwstawiająca się mordowaniu nienarodzonych dzieci, to wszystko utwierdza mnie w przekonaniu, że mamy w sejmie prawdziwego obrońcę interesów polskiego obywatela.
Niech żyje Grzegorz Braun, niech żyje Konfederacja Korony Polskiej
#braun #4konserwy #polityka #konfederacja
Ryneczek - Immunitet poselski dla Grzegorza Brauna to najlepsza rzecz, jaka przydarzy...

źródło: brn

Pobierz
  • 17
Ja pamietam czasy bez UE i szengen. Nie do konca za nimi tesknie. inie lubie byc trzymany za morde przez odklejonych katolibanow.


@gorzki99: Nie dość że wy barany nigdy nie potraficie podać jakiegoś sensownego argumentu na te wasze katolibany i russje, to jeszcze za mordę to jesteś trzymany ty, i trzyma cię unia europejska, za chwile się zesrasz jak będziesz płacić za rzeczy z których dotychczas korzystałeś, jeszcze będziesz się modlić
@SPACE_MARINE: Mnie stac.

Predzej my mi musieli leb uwalic zebym sie o katoliban mial modlic. Bez mozgu to moze bym sie skusil. Bo to taki wlasnie poziom - bezmozgowie.

W dupie byles i gowno widziales. Ale podoba sie podrozowanie po europie bez granic co nie? Bo kurla nie wiesz jak to bylo kiedys.

Fajnie sie pisze o czyms o czym nie ma sie pojecia baranie?

Koles co co drugie slowo uzywa
Mnie stac


@gorzki99: Tu nie chodzi o to czy cię stać matołku, tylko czy ci urzędnik w ogóle pozwoli np wybudować dom z własnym projektem ogrzewania, a nie takim jak ci każe unia.
Ale ty naprawdę nie zdajesz sobie sprawy w jakiej dupie będziesz, bo wolisz walić frazesami o katolibanie i że cię stać. to juz pokazuje że ty w ogóle nie jesteś w temacie.

I ty coś mówisz o pisanie
@SPACE_MARINE: Wystarczy ze pozwoli kobiecie przezyc powalajac jej na aborcje jesli plod jej zagraza.

Kis sie dalej w tej swojej wiosce. Mi tam pasuje ze moge se jezdzic.

A i strasznie mnie rozbawiles tym:

akie ci pis z ko i lewicą przegłosują?


Ty sobie serio nie zdajesz sprawy z tego ze konfederussja to pis? Z lewica mi totalnie nie po drodze. Pasozyty zerujace na mnie bym tepil jak sie tylko da.
@gorzki99

Jaaasne Już się zaczyna, ABORTZJA co dotyczy 1000 kobiet rocznie i to że można granicę bez kontroli przekraczać, super benefity matołku XD

A że bedziesz tam płacił kilkanaście, kilkadziesiąt procent więcej za prąd, prxy czym swojej tesli w domu NIE POZWOLĄ CI naładować, to tam hooy. ABORTZJA I BRAK KONTROLI NA GRANICY, więcej lemingowi nie potrzeba.

#!$%@? wykopkiem mitomanem na kilometr.

Co ma mnie obchodzić korwin i jegobzdanie o rosji?
WYTŁUMACZ
Co ma mnie obchodzić korwin i jegobzdanie o rosji?

WYTŁUMACZ MI JAKI TO MA WPŁYW NA NASZE ŻYCIE W POLSCE, dawaj.


@SPACE_MARINE: matolku nawet tego nie potrafisz pojac?

Jesli dziadek nie wyznaje pogladow swojego ugrupowania to dlaczego go ugrupowanie nie wywalilo? Dziala na szkode tego ugrupowania wiec powinno. No chyba ze to sa poglady calego ugrupowania.

Jaki mialoby to wplyw na zycie w polsce jak prorosyjska partia bedie rzadzic? Nawet Ty
@gorzki99 Mentzen wprost mówi, że wyjście z UE jest nieopłacalne. Nie oznacza to, że mamy się godzić na wszystkie absurdy unijne. Pis liże dupska unijne tak samo jak PO albo i nawet bardziej, ale wy dalej wierzycie w te wasze projekcje o wyprowadzeniu nas z UE.
Mentzen wprost mówi, że wyjście z UE jest nieopłacalne.


@typeczek: Teraz to Ty wyrwales z kontekstu.
Pozwol ze przypomne:

Za pierwszym razem (w radiu zet) nie odpoiedzial na pytanie czy chce opuscic UE. Zamiast odpowiedziec "na to pytanie nie odpowiem" to lal wpde, kluczyl i sciemial robiac z ludzi debili. Dopiero jak szambo wybilo to na drugi dzien odpowiedzial ze - UWAGA:

"Na chwile obecna wyjecie z UE jestnieoplacalne"

NA CHWILE
@gorzki99

#!$%@?, szkoda na ciebie czasu, typie... Idź pałuj się do tego co korwin powiedxiał w wywiadzie, pałuj się do tego że ci unia POZWALA granicę swobodnie, że ABOTZJA jest, a normalnym ludziom daj spokój ze swoimi wysrywami które nie mają nic wspólnego z życiem zwykłego polaka.

Jakoś dziwne że nie wspominasz nic o tym że lewaccy politykierzy bronili niedawno pedofila, jak mu sie zdechło, jeżeli tylko na takie argumenty jesteś w