Wpis z mikrobloga

Czy CANYON ma najgorszą obsługę klienta ze wszystkich sprzedawców rowerów na świecie? Nie miałem do czynienia z innymi producentami, ale gorzej chyba być nie może. Zamontowali seryjnie w rowerze chińskie korby, do których ciężko znaleźć zębatkę. Na pytanie jaka będzie pasować, #!$%@? odpowiadają po 10 dniach: Zębatki BCD 76 tego typu powinny pasować: https://www.google.com/search?q=BCD+76++asymetric&sca_esv=559711199&rlz=1C1WPZC_enPL906PL906&sxsrf=AB5stBgnz-TQTGcc7AQzuNur_ITILKyOVg%3A1692880680522&ei=KE_nZODJH-Wfi-gP3quCkAQ&ved=0ahUKEwjg_e_8p_WAAxXlzwIHHd6VAEIQ4dUDCBA&uact=5&oq=BCD+76++asymetric&gs_lp=Egxnd3Mtd2l6LXNlcnAiEUJDRCA3NiAgYXN5bWV0cmljMgcQIRigARgKMgcQIRigARgKMgQQIRgVSOMsUKYJWOwrcAF4AJABAJgBkgGgAbkJqgEEMC4xMLgBA8gBAPgBAcICCRAAGAgYHhiwA8ICBBAjGCfCAgcQABgTGIAEwgIIEAAYFhgeGBPCAgUQIRigAeIDBBgBIEGIBgGQBgI&sclient=gws-wiz-serp

#canyon #mtb #rower
  • 6
Na pytanie jaka będzie pasować

@djwiesniak: Sam sobie nie mogłeś zmierzyć rozstawu śrub? Przecież łatwiej się nie da. Jak suport kaniona jest zasypywany takimi pytaniami to się nie dziwie że odpowiadają tak długo.
@GrubyKociol: na zębatce jest bcd 76, zamówiłem zębatki bcd 76 i dwa otwory nie pasują. Plus w wątku na reddicie można znaleźć że ktoś już miał ten problem i rozstaw jest niestandardowy, maja pasować tylko zębatki producenta korby, a takich nie da się znaleźć.
@djwiesniak: a no to teraz wiadomo w czym problem, bo z pierwszego posta wynika tylko 'płaku płaku nie umiem w suwmiarkę'. Co do korby, akurat prowhel to duży producent robiący zwyczajnie gówniane części. Sama cena korby mówi za siebie:
link do korby z gównolitu
Wywal to w cholere. Do 300zł możesz mieć elegancką korbę srama czy shimano, szukaj na olx z demontażu to jeszcze suport będziesz miał w pakiecie.
@GrubyKociol: Hehe, moja korba xd. Niby z gównolitu, a na razie przeloty po parę metrów na flat trzymała. Pewnie finalnie zrobię tak jak mówisz, szczególnie że nowe zębatki kosztują niewiele mniej. Co nie zmienia faktu, że taka odpowiedź od producenta jest karygodna.