Wpis z mikrobloga

Dobra śmieszki heheszki z tego Isamu i jego pleców, alimentów itp.

Ale muszę przyznać, że bluza całkiem całkiem. Fajna minimalistyczna, to logo też całkiem fajnie wygląda, a nie #!$%@? milion grafik. Wolałbym 100 razy bardziej założyć taką bluzę niż od tych wszystkich Youtuberów typu Friz, Dubiel czy no nie wiem…, gdzie są nasrane jakieś chmurki, rurki czy inne badziewia

Swoją drogą tak popatrzyłem na te bluzy Illegala też całkiem, ale z ceną to ich #!$%@?ło

#famemma #friz
danoneek - Dobra śmieszki heheszki z tego Isamu i jego pleców, alimentów itp.

Ale mu...

źródło: IMG_2564

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@danoneek: Szczerze, wolałbym kupować w croppie do końca życia lub nosić merch genzie jak nosić rzeczy pompa teamu. Ogólnie ta bluza wydaje mi się, że ma jakiś taki dziwny wąski krój.
  • Odpowiedz
  • 0
@KrwawyPacyfista: No właśnie i o to chodzi, zwykła bluza, a nie #!$%@? grafik na pół bluzy.

@KKlasykk To już inna para kaloszy

@regularne_ekspresje: @bary94pl Ale mówimy o produktach YouTuberów

@Cztero0404 Co kto woli, jak wolisz #!$%@? na pół bluzy ich logo czy psa to możesz nosić, ja akurat z tych co woli minimalistyczne bluzy ;) A co za różnica, że nie będziesz nosił rzeczy Pompa Teamu? Bo tego akurat nie
  • Odpowiedz
@danoneek: Ostatnio wszedłem na ich sklep, to mieli normalne spodnie dresowe z jakimś tam metkami, aby więc luz. To kwestia kontrastu rzeczy Pompa Teamu mi się nie podobają po prostu
  • Odpowiedz
  • 0
@Cztero0404: Kumam ;) Myślałem, że jak 90% wykopu cokolwiek ktoś nie zrobi, nie powie i tak dla zasady będzie #!$%@?, jak Panowie dwaj powyżej, zero meteoryczności, tylko hlip hlip #!$%@? dla zasady, ale o bluzie ani słowa ;)
  • Odpowiedz
@danoneek ja nie mógłbym mieć świadomości ze nosze bluzę alimenciarza albo jakiejś innej parszywej zdziry.
chociaż pamietam ze jak miałem z 12 lat to ojciec mi kupił bluzę rezistyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@fenntanyl: Wiesz no ja osobiście też bym tego nie kupił, ale ta bluza wpisuje się w mój gust po prostu, w porównaniu do innych gdzie najebią na pół bluzy grafikę i elo
  • Odpowiedz
  • 0
@kiecazpieca: I? ;) Powtórzę się: zero meteoryczności, tylko hlip hlip #!$%@? dla zasady, ale o bluzie ani słowa, więc nie wiem na co mam trzymać taki komentarz który nic nie wnosi do wątku ;)
  • Odpowiedz