Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś miał szczoteczkę soniczną #philips i by mu nie działała (glosno chodziła, albo za albo windowała) to polecam się z pomocą. Tylko po to żeby #!$%@?ć Philipsa i jego produkty nastawione w 100% na wysoką awaryjność. Jak się już nauczyłem jak je naprawiać i co się psuje to widać jakie to dziadostwo. Ju tyle sprzętów od nich mi siadło ze strach to liczyć.
  • 4
@kidi1 nie. Po szczoteczkach skończyłem definitywnie z philipsem. Naprawiłem je z #!$%@?. No i nie chciałem znowu kilku stow na nowa wydawać.

@GeDox nie miałem doczynienia z tv philipsa oprócz jednego u rodzicow i powiem szczerze #!$%@? z nim. Ma dużo za słaby procesor. Nawet nad „głośniej/ciszej” trzeba czekać po kliknięciu. Jak będę to mogę powiedzieć co to za model
powiem szczerze #!$%@? z nim. Ma dużo za słaby procesor. Nawet nad „głośniej/ciszej” trzeba czekać po kliknięciu. Jak będę to mogę powiedzieć co to za model


@NoMoRe: wut? Mam 58PUS serii nie pamiętam, ale nie ma żadnego problemu, o którym wspominasz. Pilot przez wifi faktycznie ma lekkie opóźnienie, ale z zasięgiem u mnie kiepsko, za to pilot z tel xiaomi chodzi w czasie rzeczywistym. Oryginalny niestety zgubiłem :c