Wpis z mikrobloga

@Tylko_Seweryn zakładam, że pytasz o single.player? bo ogólnie to wymienię sieciówki w które od lat gram

nie pamiętam nawet (w sensie kolejności). jakieś indyki typu halls of torment

nie mam ulubionej gry zbytnio, są takie które wysoko cenie. ale pod względem ilości czasu które przy niej spędziłem w ciągu ostatnich lat to path of exile pewnie albo heroes of the storm
@Tylko_Seweryn:

Trzy ostatnie (nie licząc bardzo okazjonalnej gry w Lola i HS) - wszystko w tym roku.
Hogwarts Lewacy
Diablo 2 Ressurected
God of War

Ulubiona? Uuu trudne pytanie. A nawet bardzo trudne. Podam tytuły takich, które na pewno przeszedłem więcej niż 2 razy i do których miałbym chęć wrócić jeszcze w przyszłości:
Wiedźmin 3
D:OS2
Gothic 2
Mass Effect 1,2,3
Dragon Age 1
@Tylko_Seweryn trzy ostatnie:

1. Horizon
2. Howard Legacy
3. Lego Howard xD

Ulubiona: Wiedźmin 3 ale jak skończę BG3 go odpalę Wiedźmina jeszcze raz żeby się upewnić czy nie spadł w rankingu na drugą pozycję. Chociaż z perspektywy 3 aktu BG3 to chyba nie, bo Wiedźmin był bardziej równy pod względem jakości. Cały czas trzymał poziom.
@Tylko_Seweryn: Wartales, DLC do Solasta, trzeciej nie jestem pewien, Encased albo Asterigos: Curse of the Stars

Jeśli pytasz o ulubioną spośród tych 3-4 gier, to pewnie Solasta jako całość. Natomiast Wartales jest zajebiste mniej więcej do połowy gry.

A ulubiona ogólnie to pewnie albo Divinity: Original Sin 2, albo Skyrim po wielu godzinach zabawy z modami urozmaicającymi rozgrywkę. Ale myślę, że Baldur's Gate 3 przejmie pałeczkę, jak skończę.