Wpis z mikrobloga

Ja Ciebie dobrze pamiętam z teamu, orzeszku. Szkoda, że to Ty nie miałeś jaj, żeby wprost przyznać (tak jak zrobiło to trzech koordynatorów działu scenariusza i kilkoro innych scenarzystów w 2018/2019), że #!$%@? się w DK istna maniana i czas wreszcie coś z tym zrobić. Łatwiej było przejąć pieczę nad nieistoniejącym scenariuszem po tych, którzy odeszli i godzić się na syf, kiłę i mogiłę, żeby potem wycierać sobie mordę projektem i usiłować dostać pracę jakiegoś łachmaniarza w firmie kogucik, z DK w CV? Ja #!$%@?, ale kwas.

Pełny ''wywiad'' (lol) z dzbanem: https://www.gry-online.pl/newsroom/gothic-2-dzieje-khorinis-za-kulisami-rozmawiamy-z-wspoltworca-mod/z926575

#dziejekhorinis #silencesilence2020 #gothic #gothic2 #codziennystandziejowkhorinis #kronikimyrtany #zlodziejekhorinis
Pobierz MindFlayerAlkoholik - Ja Ciebie dobrze pamiętam z teamu, orzeszku. Szkoda, że to Ty n...
źródło: bha
  • 30
Ktokolwiek się łudził że dzieje kiedykolwiek wyjdą? Wy mówicie o projekcie martwym od 2 lat, już wcześniej było okropnie widać w jakim to tempie i z jaką motywacją to idzie. Ten projekt był skazany na porażkę od samego poczatku praktycznie.
@kaminarii

Ten projekt był skazany na porażkę od samego poczatku praktycznie.


Bzdura, bo wystarczy spojrzć na to co odwalili ludzie z Kronik Myrtany. A nie zapominajmy, że "TFUrcy" DK i TWÓRCY KM, to był jeden team.
Wystarczyło, by "góra" chciała stworzyć ten mod, no ale.. "góra" nie chciała,
@xxxCZARNY: bardziej mi chodzi że było czuć spięcia i dziwne akcje. Dosłownie przeczuwało się że coś się #!$%@?. No i pierw ci ogarnięci odeszli a pozostałości to już były kompletnie skazane na porażkę. Co roku pisałem na portalach podobne komentarze i jakoś przewidziałem sytuację...