Wpis z mikrobloga

Ja Ciebie dobrze pamiętam z teamu, orzeszku. Szkoda, że to Ty nie miałeś jaj, żeby wprost przyznać (tak jak zrobiło to trzech koordynatorów działu scenariusza i kilkoro innych scenarzystów w 2018/2019), że #!$%@? się w DK istna maniana i czas wreszcie coś z tym zrobić. Łatwiej było przejąć pieczę nad nieistoniejącym scenariuszem po tych, którzy odeszli i godzić się na syf, kiłę i mogiłę, żeby potem wycierać sobie mordę projektem i usiłować dostać pracę jakiegoś łachmaniarza w firmie kogucik, z DK w CV? Ja #!$%@?, ale kwas.

Pełny ''wywiad'' (lol) z dzbanem: https://www.gry-online.pl/newsroom/gothic-2-dzieje-khorinis-za-kulisami-rozmawiamy-z-wspoltworca-mod/z926575

#dziejekhorinis #silencesilence2020 #gothic #gothic2 #codziennystandziejowkhorinis #kronikimyrtany #zlodziejekhorinis
MindFlayerAlkoholik - Ja Ciebie dobrze pamiętam z teamu, orzeszku. Szkoda, że to Ty n...

źródło: bha

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@MindFlayerAlkoholik: W nicku masz "alkoholik", więc pewnie jesteś jednym z tych trzech twórców, którzy nie tyle co przemycali wątki alkoholowe w fabule, a oparli całą fabułę na alkoholowych wątkach myśląc, że "to hehe śmieszne" xD. Jest mi wstyd, że to utrzymało się tam tak długo i jakby to wyszło to byłby "wstyd na całą Polskę". Nie pozdrawiam, więcej kreatywności na przyszłość, polecam udać się na odwyk xD.
  • Odpowiedz
@rafa0912: Gość przejął fuchę koordynatora działu scenarzystów po tym, jak trzech koordynatorów i kilkoro scenarzystów odeszło z projektu wraz z nimi - po ciężkich bojach z Dark-iem i próbach pchnięcia prac do przodu. Dark sabotował każdego z nich, gdy próbowali stworzyć jakąś strukturę scenariusza. Ba, oni nawet napisali kilkadziesiąt questów w lokacji początkowej - fabularnie DEMO Dziejów (tak, dobrze czytacie) było gotowe. I ja tu mówię o questach napisanych, które
  • Odpowiedz
@Fabiosek1: Ja naprawdę cię podziwiam za to, że chce ci się dyskutować i nie schowałeś się pod kamień jak reszta twoich kolegów już w 2019 do tego stopnia, że uwierzyłbym, jakby ktoś by mi powiedział, że ten cały team DK jest zmyślony i istnieje tylko w umyśle Darka. Ale błagam przestań, bo nie masz kompletnie nic na swoją obronę, #!$%@?łeś po całości, dałeś się zrobić w konia przez Darka zostając
  • Odpowiedz
@rafa0912: On się powinien schować, bo nie dość, że ch.ja wie o wydarzeniach sprzed 2019 roku (poza tym, czym sprał mu mózg Jaśnie Oświecony Dark ze swoimi klakierami), to jest chyba najbardziej znienawidzoną postacią tego, małego, ale jednak, fandomu. Poza tym, on powiela kłamstwa zasłyszane przez swoich mocodawćów. Jest tak samo winny jak Dark i jego sekciarze. Wszyscy won!
  • Odpowiedz
@rafa0912: Zarys fabuły to już był od 2008 roku, to po prostu nie zostało nigdy udostępnione i w sumie dobrze (z wielu względów). Potem było modyfikowane, czasami bardziej, a czasami mniej, ale jakiegoś większego resetu nigdy nie było. Tu akurat możesz wierzyć lub nie - nie ma to na dobrą sprawę żadnego znaczenia. Nie można tworzyć dialogów bez scenariusza, nigdy nic takiego miejsca akurat nie miało - na logikę, jak
  • Odpowiedz
@MindFlayerAlkoholik: Nigdy nie było między mną a Darkiem relacji "szef a przydupas", nie wiem skąd takie insynuacje. Nie wiem skąd takie insynuacje, bo jakbyś mnie znał, to byś wiedział, że nie dam sobą rządzić, ani też gardzić ludźmi, bo sam nie mam takiego podejścia. Nie kojarzysz mnie, bo byłeś w zespole "na chwilę" zaraz po słynnej rekrutacji. O waszej ekipie słyszałem opowieści, czytałem archiwalne wpisy. Kariery żeście nie zrobili, ani
  • Odpowiedz
@Fabiosek1: Ciekawe, bo na idealnego przydupasa wyglądasz właśnie. O czym Ty #!$%@?, misiu kolorowy? Czy Wam się wydaje, że każdy, kto ruszył palcem przy DK, marzył o karierze w gamedevie? Ludzie mają naturalną potrzebnę obnażenia kłamstwa, więc to tutaj robią. Jeśli myślisz, że wszyscy zatrzymali się na 2015-2019 roku, to jesteś niespełna rozumu. Dark miał do dyspozycji ludzi doświadczonych, którzy na koncie mieli podpiecznych z sukcesem uczestniczących w rynku wydawniczym
  • Odpowiedz
Czyli była tylko fabuła.pdf, scenarzyści pisali syf, którego chciał dark, a jego inne osobowości to wyrzucały i tak w kółko przychodzili nowi ludzie powtarzać cykl #!$%@?? Niezłe copium tam wszyscy wciągaliście. Dobrze, że zdechło.

Jestem wśród osób, które pochwalają decyzje o zakopaniu tego projektu typu "fake it till you make it".
  • Odpowiedz
@Lumisodaboi: Ludzie mają swoje prywatne życia, kariery i plany. Dla poważniejszych osób walka z niepełnosprytnym Darkiem i jakimiś jego klakierami to była po prostu strata czasu. Ludzie woleli realizować się w kierunkach, które sobie obrali, a twórczo spełniać się na swoich własnych warunkach, w wolnym czasie.
  • Odpowiedz