Wpis z mikrobloga

#mafsaustralia
Odc 15 i 16.
- Dziewica Kate - Boże, dopomóż.
- azjatycka Selina i mąż dupek - zapraszam do wyjścia! Ona płacze na kolacji, on siedzi obok i zdaje sobie z tego sprawę, żenua.
- Selin i Antek - do domu i niewidzenia się z panią. Ona nie potrafi wymienić kilku rzeczy, które jej się w nim podobają. Awantura przez stół - w końcu i on wybuchnął.
- dziewczyny usadziły Ostatnią, Al znowu z butem :)))
- Mitch przy kolacji docenił żonę, a Dion rozśmieszał Selinę - to było mile.
- Bogacz mimo stwierdzenia żony Matki, że dziewczyny lecą tylko na jego kasę, jej się nie podoba - starał się i dobrze się bawił z nowymi przyjaciółmi. Jest z niego dusza towarzystwa.
- żona Matka i odrzucony smętny Ostatni mąż znaleźli nić porozumienia... będzie się działo? W końcu zobaczyłam u nich ten konkretny błysk;) ho ho ho....
  • 9
  • Odpowiedz
@MajaF1: żona Matka i Odrzucony - będzie się trochę działo i będzie żenująco.

Ta śnięta Kate - o yeso, energię tracę od samego patrzenia na nią. Jakby lunatykowała cały czas.

Pan Portfel ma całkiem fajną energię, ale przystojniakiem niestety nie jest.
  • Odpowiedz
Domina - Mam wrażenie, że ona na te bankiety z karabinem maszynowym by przychodziła, gdyby tylko taki miała


@Rosalinea: a ja mam wrażenie że to ,,króliczek'' ekspertów który ma mieszać i nakręcać atmosferę między nimi
  • Odpowiedz
  • 0
@Rosalinea: dopiero dołączyły? W sensie to dwoje Ludków, dwie, dwóch z nowych par? To może jednak Matka??? Mylili się wiekowo :) I może Ostatnia żona?
  • Odpowiedz
  • 0
@Rosalinea: plis plis na priv, kto jest zającem?! Króliczkiem! Dlaczego króliczkiem? Bo wskakują znienacka? I zostawiają "bobki", które pozostali muszą "sprzątać"?
  • Odpowiedz