Wpis z mikrobloga

Gust 60 chłopa - 30 lat młodsza modelka, która ma pstro w głowie. Skończyła gównianie studia, zarabia wyglądem. A Stare cepy finansuje taką niunie. Mądrzejsze kobiety chłopa nie interesują z resztą widzę z kim wiążą się znajomi - dietetyczki, przedszkolanki, polonistki, nauczycielki. Chłop zarabiający 20k wybiera sobie pustą laskę z pensją 4k. Znajomy z pracy jest dyrektorem finanowym wziął sobie na żonę ukrainkę z biedronki. Żona stanowskiego - dietetyczka. Chłopy mają ambicje....
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski
Pobierz piotr_p0lak - Gust 60 chłopa - 30 lat młodsza modelka, która ma pstro w głowie. Skońc...
źródło: obraz_2023-08-29_225339239
  • 28
@piotr_p0lak: OP skończył 16 lat i odkrył, że dla zdrowego faceta kariera partnerki nie ma żadnego znaczenia, a priorytetem jest to, że dobrze wygląda i jest ogień w łóżku xD
Takiego postu to bym oczekiwał, po odklejonej karierowiczce, a nie po osobniku rzekomo płci męskiej xD
Ja nikomu nie zazdrosze zwracam uwage jakimi prymitywnymi instynktami kierujuja sie mezczyzni i jak malo dzieli ich od zwierzat. Baba moze byc glupia jak but najwazniesze zeby byla ladna i mloda. Potem jak baba sie zestarzeje albo urodzi dziecko chlop ja rzuca dla mlodszej. No dokladnie zwierzeta tak sie zachowuja. Dlaczego sprawcami przemocy domowej najczęściej sa mezczyni? Bo biora sobie ameby intelektualne które jedynie co potrafią to ugotowanie obiadku i wypranie gaci
@piotr_p0lak: po tym jak się wypowiadasz to ta dupa wojewódzkiego to myślę, że co najmniej o 10-20 punktów iq cię przebija, więc z tym obrażaniem partnerek to bym się wstrzymał xD
Najbardziej gnije z Pazury. Wziął sobie żoneczkę ze wsi, on bogaty aktor pierwsze co zrobił - zafundował jej operacje plastyczne twarzy, piersi. Mozna powiedziec ze "stworzyl sobie żonę na wymiar" Gorzej kur***wa niz zwierze. Nie potrafie sobie wyborazić jak bardzo uwlaczajce jest to ze mezus wyslal ja do chirurgow plastykow, bo wstyd mu bylo sie z nia pokazac. Zona na pokaz zeby koledzy zazdroscili.
Pobierz piotr_p0lak - Najbardziej gnije z Pazury. Wziął sobie żoneczkę ze wsi, on bogaty akto...
źródło: z24140401Q,Metamorfoza-Edyty-Pazury
@piotr_p0lak: to nie są związki tylko relacyjki. Jakby sobie brali laski na poziomie to by ich niszczyły więc po co im to? A tak to mogą się realizować jako ojciec/opiekun/mentor który pokazuje biednej zagubionej myszce jak żyć.