Wpis z mikrobloga

najlepsze stara do mnie jak mialem 17 lat zebym tylko sprobowal przyprowadzic jakas dziewczyne do domu to da mi popalic, to nie byl czas na glupoty, tylko na nauke xd teraz mam 23 lata i ciagle pytania, "a kiedy sobie znajdziesz dziewczyne?" xd zryte berety

#przegryw
  • 21
  • Odpowiedz
@claudio_caniggia: bo Angielki to puszczalskie szmule. Pamietam jak byłem w Grecji z rodzicami jak miałem 18 lat i wyglądałem jak przegryw szczur a Angielki przysiadaly się do mnie na śniadaniach, zreszta mojego 55 letniego ojca tez zagadywały XD
  • Odpowiedz
@cppguy: taa, to se wyobraź że ja w wieku 30 lat usłyszałem, ze nie miałbym pewnych problemów, gdybym dalej się zajmował nauką i robił doktorat, a nie jakieś dyskoteki dla debili xD
a to wlasnie tylko dyskoteki dla debili mnie uratowały od bycia totalnym zerem społecznym...
  • Odpowiedz
@cppguy w liceum mieszkałem w internacie 2 lata. w drugiej klasie poznałem fajna dziewczynę. jak szedłem do klasy maturalnej, to powiedziałem w domu, że mnie nie przyjęli do internatu, bo coś odwaliłem i wynająłem z siostrą i dziewczyną mieszkanie. Moi, ani jej rodzice o tym nie wiedzieli. jak moi rodzice przyjeżdżali, to rzeczy Asi lądowały w łóżku, a jak jej to moje rzeczy były chowane ¯_(ツ)_/¯ i tak ponad rok mieszkaliśmy razem.
  • Odpowiedz
@claudio_caniggia: kuhwa w Polsce masz rownouprawnienie wiec to Ty sie musisz starac o kobiete i wychodzic z inicjatywa. Chcialbys miec taki patriarchat jak na zachodzie ze kobiety same zagaduja i nie maja kija w dupie? Co jeszcze, moze rowny wiek emerytalny chcecie?
Wystarczy ze po zachodniemu macie te same prawa jak: mieszkanie za pomowienie czy pobor w razie "w".
No ludzie kochane... xD
  • Odpowiedz