Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
Widzę to następująco - odnośnie kanału Klapka, Kamerdynera i Prezesa.
Ewidentnie widać rozłam "przyjaźni" tych trzech jutuberów z Cambo. Najgorsze jest dla nich to, że oficjalnie udają, że ich relacje są poprawne i słodzą sobie nawzajem. Ta polityka w krótkim czasie doprowadzi do upadku ich kanałów i wyraźny spadek oglądalności. Po prostu oglądanie nudnych relacji z ich nudnego życia znudzi się szybko wszystkim.
To proste, że w przypadku publikowania sagi przez ich troje, należy zadbać o dramy, konflikty, dymy z nutką oczerniania się nawzajem. Tak aby widz z niecierpliwością oczekiwał następnego epizodu i zwrotu akcji i obserwował wszystkie trzy kanały.
Tylko wtedy będą mieli szanse się utrzymać.
Pewnie przeczytają ten wpis i wyciągną stosowne wnioski.
P.S. Najłatwiej ma Klapek, bo on ma wrodzony dar do mitomaństwa i jest w stanie sam przetrwać. Prezes ze swoim zwierzyńcem i pusty Kamerdyner po odłączeniu od Klapka niestety spadną z rowerka.
  • 15
@kaszanka5555 trudno powiedzieć jak to będzie ale oni swoimi gniotami sami zachęcają do przyjazdu do Kambo więc niewykluczone że jeszcze jakieś nowe kanały z Kambodży po polsku powstaną, a wtedy ta trójca będzie miała już całkiem lipę bo ludzie nie mają czasu oglądać daily na sześciu kanałach. Widownia się rozdrobni i każdy będzie ledwo ciułał z jutuby. Mam nadzieje że niedługo do tego dojdzie.
@dizel81: Święta prawda. Co już ma miejsce w przypadku kanału Pucina czy Putina.. coś takiego. Jeszcze były ze dwa inne nudne kanały, niejaki Kapitan Azja, i taka parka z dzieckiem. Wszystko max po kilkaset wyświetleń a porywach dwa tysiące.
Także jeśli nasza świętą trójca chce przeżyć na tym kambodżańskim rynku jutuberów to musi podnieść mocno poprzeczkę.
@kapitan-azja:
Z mojej strony również sorki i szacunek za dotychczasowy dorobek na YT. Nie było moim celem negować. Mój wpis miał na celu wskazać pewną prawidłowość, że im bardziej ktoś prezentuje na YT dramy, kłamstwa, konfabulacje tym większą "popularność" zyskuje. Dlatego tu jesteśmy i hejtujemy takie zachowania.
@kaszanka5555 YT wygląda jak zabawka. Niestety jest też potężnym narzędziem, którym można bardzo silnie wpływać na innych ale które też może obrócić się przeciwko samym twórcom więc dla mnie 2 tys. Subskrybentów nawet jest za dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°). YT jest narzędziem medialnym więc dobrze jest, jeśli są osoby które to kontrolują. Jeśli ktoś coś publikuje publicznie inni mają takie samo prawo do komentowania tego.
Dla mnie