Wpis z mikrobloga

#mafsaustralia Jak tam dziewczyny, już pooglądane?
Ja mam dziś full zaległości w pracy, więc może jutro coś napiszę. Pierwszy odcinek nudy, drugi oczywiście podczas kolacji, więc się działo. Skąd oni biorą tych dziwnych ludzi? Hm.. :D
  • 5
  • Odpowiedz
@Brid_Get: właśnie oglądam i już mi żal najnowszego Uczestnika. Jakiś taki normalny, spokojny, z przejściami, naprawdę dobrze mu życzę.
Mam wrażenie, że żona da mu popalić. Właśnie szykują się do ślubu.
On kogoś mi przypomina i nie wiem kogo. Ten wąs mnie zmyla.
P.S. już wiem! Chyba przypomina mi Bretta, męża tej, co śpiewała w zespole. Becca?
  • Odpowiedz
@Brid_Get: Kate "Dziewica" jest okropna. Nie wiem, co będzie musiał zrobić Maz, żeby ją rozkręcić. Im bardziej się stara, tym bardziej jest odpychany. Co za para, matko i córko.
Dion i żona Matka - on myśli, że jest chemia, a mnie się wydaje, że od momentu, kiedy ona zobaczyła jego walizy, okulary itd. zrobila się przyjemniejsza. / no i stało się! Szczerze powiedziała, że on jej się nie podoba. Wow.
  • Odpowiedz
Skończyłam odc 15. Mąż po przejściach spieprzył sprawę. Trzeba było skłamać albo powiedzieć swoje zdanie - co bym w Tobie zmienił.
Spieprzył.
Uważam, że ma dużo do przepracowania w sobie.
  • Odpowiedz
Odc. 16.
Dziewica Kate to masakra.
Bogacz Dion robi wszystko, żeby zatuszować kompleksy wzrostu i wyglądu. Moim zdaniem.
Ostatni mąż Daniel wciąż mi kogoś przypomina. Kurczę, kogo?! Przykre, że żona nie przyjęła kieliszka.
Zaraz będzie awanturka z Domenicą.
Al cudeńko :)))
Reklama.
  • Odpowiedz