Wpis z mikrobloga

Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska nie atakował #konfederacja tak jak twierdzą zwolennicy konfederacji więc #bekazkonfederacji a jako że próbowali przeforsować to kłamstwo to też #bekazlewactwa. No i #polityka ale to bardziej cyrk xD

Oczywiście przypominajka zniknie a ja przeproszę wszystkich jak ktoś pokaże prawdziwy atak ze strony PO na konfederację. Taki prawdziwy atak z uzasadnieniem.

Dziś w bonusie - kolejne rzekome kłamstwo na temat konfederacji.

KONEFEDERACJA NIE CHCE WYJŚĆ Z UE!

Na serio, konfederaci nie chcą wyjść z UE. Znaczy, zwolennicy konfederacji tak mówią. Znaczy, nie mówią tak, tak naprawę mówią że nie zrobią tego bo nie mieliby poparcia społeczeństwa. I to się zgrywa z tym co mówią członkowie konfederacji. Przecież nawet sam jkm mówił że najlepiej byłoby gdyby UE nas sama wyrzuciła ale mówił to specjalnie takim przekonywującym tonem żeby podkreślić żart. Sam Sośnierz mówił dla żartu że należy wziąć pod uwagę referendum. Musiał być to żart bo Polacy przecież odpowiedzą na pytania o płot, prawda? Przecież dla żartu porównał naszą sytuację z UE do sytuacji Ukrainy z Ruskimi. To musiały być żarty, przecież na serio tego nie mówił. Tak samo dla żartu mówił Mentzen w swoim przemówieniu prezentując "piatkę Mentzena", potem podkreślał że to nieprawda a ludzie się przecież śmiali. Śmiali się też z tego żartu gdy nie odpowiedział wprost czy należy opuścić UE podczas debaty z Petru. Przecież ludzie śmiali się z tych żartów a nie z nich, prawda? Żeby podkreślić ten żart o wyjściu z UE umieścili wiele odniesień do odrzucenia polityki UE i jej wymogów w swoim programie, gdyby na serio to zrobili to UE sama by nas wyrzuciła, być może nakładając cła na nasze produkty. No i największa wisienka na torcie, żartownisie maszerowali z transparentem "Nie dla UE". Beka, nie?

Pobierz aarahon - Kontynuuję codzienną przypominajkę że nikt z #ko #po #platformaobywatelska ...
źródło: zzzzzzzz3
  • 6
@schweizer: udowodnisz mi że to byłem ja? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pomijając to że nie ma w tym żadnego sensu ale widzę że ocieniasz innych przez swój pryzmat ( ͡° ͜ʖ ͡°)