Wpis z mikrobloga

@klefonafide: I w jaki sposób to podkręci #!$%@? smak awokado? XD
Ostatnio zbełtałem z kasza i smakowało jak gówno. Ledwo to zjadłem
Innym razem z jajskiem solą i pieprzem. 4 jajka i póławokado i tez smakowało #!$%@?. W obu przypadkach ratowałem się keczupem by mi to przeszło przez gardło.
Fajnie, że zdrowe, chętnie bym włączył do diety z tego względu, to kolejna moja próba ale ten zielenisty smak mnie odrzuca.
Podobnie
@wuwuzela1: możesz zrobić pastę z jajek i awokado, trochę ten smak się wtedy rozpłynie


@Wojtas_elo:

Ostatnio zbełtałem z kasza i smakowało jak gówno. Ledwo to zjadłem

Innym razem z jajskiem solą i pieprzem. 4 jajka i póławokado i tez smakowało #!$%@?. W obu przypadkach ratowałem się


@wuwuzela1: no co ty nie powiesz ( ͡° ʖ̯ ͡°)

@wuwuzela1: przecież awokado ma zajebisty smak!


@p3sman:
o tak jakbyś się pytał jak zrobić smaczny brokuł albo jarmuż


@nad__czlowiek: z brokułem nie mam problemu akurat. xd
Nawet lubie, szczególnie w sałatce z brokułem, pomidorem, czerwoną cebulą, fetą i jajkiem.
Mam wrażenie, że albo czymś trzeba zabićsmak avokado, np zbełtać to z passatą albo jak brukselke jesćć tzn punktowo i zaraz potem zagryzac czyms lepszym xd
@wuwuzela1: jeśli musisz zabić smak czegos no to tego nie jesz. Awokado to tylko jedno z wielu źródeł zdrowych tłuszczu, nie ma obowiązku jedzenia awokado. Jedz dobrej jakości produkty z kokosa, oliwy, ryby, dobrej jakości wołowina i jaja, najlepiej eko
@wuwuzela1: Po co masz jeść coś czego nie lubisz? Jak Ci zależy na zdrowiu za pomocą diety to odstaw ketchup. Podwójna oszczędność.

ryby, wołowina

@nad__czlowiek: w obu przypadkach cięzko zrobić z tego jednogarnkowe dania więc sobie odpuściłem,


@wuwuzela1: z wołowiny ciężko zrobić jednogarnkowe danie? Boeuf Bourguignon, Ragu Bolognese, chilli, gulasz? Ryba po grecku, Solyanka, Bouillabaisse, curry z rybą?
@wuwuzela1: To zawiń rybę w papier do pieczenia, wrzuć do piekarnika i wyjmij po pół godziny. Będziesz stał przy "garach" 3 min. W pozostałe 12 min możesz sobie zblanszować brokuła i poprzeglądać wypok :)
To zawiń rybę w papier do pieczenia, wrzuć do piekarnika i wyjmij po pół godziny. Będziesz stał przy "garach" 3 min. W pozostałe 12 min możesz sobie zblanszować brokuła i poprzeglądać wypok :)


@Mirkosoft: Człowiek, ja tu o avokado chce protipa a nie doradztwo odnośnie całej diety. Chciałem sobie wprowadzić źródło zdrowych tłuszczy konkretnie z awokado. Kapiszi ?
@wuwuzela1: Piszesz, że chcesz wprowadzić awokado do diety dlatego że jest zdrowe. Po co jeść awokado, którego i tak nie lubisz? Skoro tak samo, albo jeszcze zdrowsze tłuszcze wprowadzisz do diety robiąc sobie od czasu do czasu np. rybę. Nie ma protipa, który sprawi że polubisz awokado. Chcesz je koniecznie jeść nie czując jego smaku? To je sobie ususz, sproszkuj i wsadź w kapsułki żelatynowe. Albo zrób majonez na oleju z
rybę.


@Mirkosoft: bo ryb sie nie da szybko i łątwo przyrządzać a poza tym nie jestem fanem ryb i omege 3 własnie jem w postaci kapsułek xD

Albo zrób majonez na oleju z awokado


@Mirkosoft: No faktycznie, zero wysiłku xDDDDDdd

ale przynajmniej nie będzie miał jego konsystencji, która niektórych odrzuca.


@Mirkosoft: No taka lekko twardawa jest przechodząca w miękką. No chyba, że ja w pół dojrzałe jadam
@wuwuzela1: Protip: Podstawą dobrego żywienia jest też to żebyś jadł produkty które Ci smakują bo przez to dieta jest bardziej możliwa do wykonania. Mi na przykład smak awokado bardzo odpowiada i czasem sobie po prostu kupuję i zjadam łyżeczka z solą i pieprzem samo.
Witaminy których potrzebuje twój organizm są naprawdę w wielu różnych warzywach, owocach i innych produktach spożywczych. Nie ma co zmuszać się do jedzenia czegoś co jest 'zdrowe'