Wpis z mikrobloga

#cursecel to baardzo nietypowy typ #przegryw który nie może znaleźć laski, nie może wejść w te mityczne segzy bo jest przeklęty. Prawdopodobnie jestem jedynym przedstawicielem cursecela na całym wykopie xD

Życie składa się w dużej mierze z niewykorzystanych szans. Często na stare lata żałujemy, że nie wykorzystaliśmy jakieś szansy którą dał nam los w młodości. Cursecel nie miał nigdy takich szans. Nie ma za bardzo czego żałować, bo nie miał za bardzo okazji które mógłby wykorzystać.

Podobnie jest z próbą tworzenia takich okazji. Incelom można wiele zarzucić, że nie robią ze swoim życiem nic, co by pozwoliło im stworzyć wiele potencjalnych okazji na poznanie kogoś. Crusecel mimo pracy nad sobą i tworzenia przestrzeni na takie okazje zawsze jest pacyfikowany przez los dziwnymi zbiegami okoliczności, dziwnymi z dupy zrządzeniami losu, próbując zachować status quo bycia prawiczkiem.

jeśli więc:
-Nie jesteś niepełnosprawny
-nie wyglądasz jak gówno
-nie masz nawet typowych cech przegrywa jak zakola, nadwaga/niedowaga, cofnięta szczęka itd.
-nie jesteś aspołeczny, nie jesteś mentalcelem
-masz pracę (i to nawet nie byle jaką pracę)
-masz prawko
-masz samochód

A mimo wszystko jesteś przegrywem, któremu stuknął czarodziej, mimo że próbowałeś do tego nie dopuścić, to może znaczyć, że jesteś cursecelem i nic tak naprawdę nie zależy od ciebie. Chociaż szansa jest na to mała. Jak mówiłem, najpewniej jestem jedynym przedstawicielem tej dziwnej rasy.

#tinder #rozowepaski #seks #zwiazki #badoo
  • 28
-Nie jesteś niepełnosprawny

-nie wyglądasz jak gówno

-nie masz nawet typowych cech przegrywa jak zakola, nadwaga/niedowaga, cofnięta szczęka itd.

-nie jesteś aspołeczny, nie jesteś mentalcelem

-masz pracę (i to nawet nie byle jaką pracę)

-masz prawko

-masz samochód


A mimo wszystko jesteś przegrywem...


kurde żeby mieć tyle plusów i do 30 nie zaruchać to trzeba być naprawdę przegrywem. u mnie wszystkie punkty na minus a jakoś się udało xd