Wpis z mikrobloga

#ukraina

wraz z normalnymi ukraińcami normalne że przyjadą patusy i mefedroniarze...


Ok ale to nie znaczy że macie im pozwalać sobie skakać po głowie jak polskie pautsy bo "biedna ukraina, oni tam majom wojnę".
Trzeba wspierać Ukrainę bo to nasza żywa tarcza ale nie można też przesadzać i jeżeli ktoś w twoim kraju fisiuje to go się ustawia...

Niektórzy to mają taki syndrom ofiary że zdrapywali by czyjąś ślinę z chodnika. Trochę godności ludzie...
Każdy ma być równo sądzony.
Pobierz SanSebastian666 - #ukraina 
wraz z normalnymi ukraińcami normalne że przyjadą patusy ...
źródło: 422580544
  • 6
Ok ale to nie znaczy że macie im pozwalać sobie skakać po głowie jak polskie pauty bo "biedna ukraina, oni tam majom wojne".


@SanSebastian666: Możesz mi pokazać kto i gdzie to kwestionuje? Bo jak dla mnie to jest stawianie kolejnego chochoła i oburzanie się na postawy, które wcale nie mają miejsca. Ktoś serio uważa, że patusy z Ukrainy czy tam Gruzji albo Białorusi powinni być głaskani po główce przez policję i
@ChamskoCytuje: tak ,ale już niektórzy tutaj się pultają do gościa który był na tych bulwarach że "kłamie" , że "się historia kupy nie trzyma" itp. Ja rozumiem że oni walczą i za nas ale jak ktoś robi było to się go traktuje jak bydło i zamyka. Po prostu niektórzy przesadzają w drugą stronę...

/zamykam


@septokonchoplastyka: ty sobie jaja robisz ? XD