Wpis z mikrobloga

@kyIiejenner klasyka, szybko trzeba zdobyć atencję, nie ma czasu na wyjaśnienia. Krzywa miednica, dupsko jak u kardiaszanek, dość grube nogi, zero twarzy, i nade wszystko ten pretensjonalny ton we wpisie, no musisz być nowym króliczkiem Heffnera (nie ważne, że nie żyje, dla takiej jak ty, zmartwychwstanie).

Plus mocarne radzenie sobie z każdym nieprzychylnym komentarzem xddd
Atencjone przybywone, a kto się nie zgadza, ten spermiagee.
Nawet ta bańka taka sobie, w 2023 to
@kyIiejenner nawet ok, ale figury nie pokazujesz. albo inaczej, musiałabyś pokazać fotę no. bardziej z dystansu i chociaż do szyi. wtedy będzie widać całość. do tego zdejmij kurtkę, lepszy byłby jakiś nawet golf który upina ci ciało aby widzieć dobrze sylwetkę/figurę
dół spoko, możesz nieco się chwalić, choć co do nóg nie wiem - nie znam się. chyba są zgrabne, zasłonięte zaś torebka. zdjęcie trochę atencjuszki albo krypto Mirka - zrób inne.
@kyIiejenner a jakoś nie jestem fanem celebryckiej użytkowników. bez urazy.
po prostu napisałaś o figurze. no to zdjęcie mogłoby bardziej ja zobrazować.
inaczej: napisz o tym że robisz spaghetti a zdjęcie będzie pokazywać lasagne. Oczywiście w tym porównaniu nie do końca jestem sprawiedliwy, bo powinienem napisać: napisz że robisz spaghetti a w tle widać tylko boczek. Niby jest to spójne, ale z boczkiem można wiele rzeczy zrobić. Coś w tym stylu, nie