Wpis z mikrobloga

@deepblue_: od całkowitego zera tzn. nigdy nie robiłeś masy mięśniowej na siłowni ani technicznie ćwiczeń na siłowni to z 1-1.5roku zakładając, że wiesz co robisz, a nie uczysz się na błedach.

W pół roku jeśli miałeś już przygode z siłownią i masz już zbudowane trochę masy mięśniowej.

Wjedz najpierw na FBW Sakera na 3 miesiące, a potem dorzuć trening interwałowy. Dorzuć tzn. pozostań na treningu siłowym i ciśnij w dni
  • Odpowiedz
@deepblue_: Bezlitosny trening, dieta dopięta na 100% + może jakieś pomaganie. Niech jakiś ekspert się wypowie ale na trenie to chyba byś po 2 miechach tak wyglądał XD
  • Odpowiedz
@nozyczkisieodezwa: Masy mięśniowej typowo nigdy nie robiłem. Od około 3 miesięcy ćwiczę na siłowni i taki jest efekt jak po lewej. W tym czasie zrzuciłem 10kg i jestem ogólnie na redukcji.

Po redukcji chciałbym na parę miesięcy wejść na masę i potem znowu redukcja
  • Odpowiedz
@deepblue_: no no byczqu, to jeszcze 2 miesiące i będziesz wyglądać jak ten po prawo xD.No chyba, że wejdziesz na początkujący cykl polecany przez kolegów wyżej typu tren+teść+hgh to 1 miesiąc max ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@deepblue_: Zapomniałem dodać, że przy treningu interwałowym musisz mieć deficyt kaloryczny i nadal podnosić ciężar na 80% siły treningiem fbw. Podczas pierwszego etapu 3 miesięcznego treningu na siłę. Musisz podnosić 90% maksymalnej siły podczas ćwiczeń, musisz wykonywać je prawidłowo technicznie i mieć nadwyżkę kaloryczną. Ćwiczenia głównie na wolnych ciężarach tj. hantle oraz sztangi. Unikać maszyn. Można robić na maszynie jakieś prostowanie ramion na triceps co najwyżej jako superseria biceps+triceps w
n.....a - @deepblue_: Zapomniałem dodać, że przy treningu interwałowym musisz mieć de...

źródło: IMG_6227

Pobierz
  • Odpowiedz
@deepblue_: zależy ile masz mięśni. Jak niewiele, to najpierw musisz je zbudować i potem redukować. Dużo zależy od predyspozycji i wieku. Ale powiedziałbym ze pewnie 3-4+ lata które były już wspominane. Przy założeniu ze będziesz się trzymał diety i ćwiczył ciężko
  • Odpowiedz