Wpis z mikrobloga

@LubieSzaszylkiZLublina: miałem glebę w s3, po roku #!$%@?łem to i wsadziłem obniżające zawieszenie. Dwa razy wyrwałem zderzak o krawężnik (raz kierowca tira nam pomógł, podniósł auta z lewej a ziomek z prawej i zeszło). O progi tarłem etc.

Standardowy prześwit 13.5 a na glebie było z 9cm. Teraz 12
@Luko outbacka był tylko kontekstem, że do tej pory o tym w ogóle nie myślałem.
Stelvio mi się średnio podoba. Chciałbym sobie raz w życiu kupić zabawkę, ale chciałbym móc wjechać do garażu ;)
Ale z tego co rozumiem te 13,5 brzmi jak dolna granica normy, nie jakiś dramat.
@LubieSzaszylkiZLublina: Mam q4 Veloce po lifcie i też trochę bałem się o prześwit, ale jest Ok. Miałem wcześniej e46 i było gorzej. Trzeba uważać tylko przy parkowaniu przodem na większych krawężnikach bo jakiś idiota tak zaprojektował przedni zderzak że wystają w dół kawałki plastiku które mogą się zaczepić, tyłem parkowałem bez żadnego problemu.
Auto ogólnie jest mega jeśli chodzi o cena/jakość, w wersji veloce to naprawdę fajnie śmiga.
Z minusów jest
Miałem wcześniej e46 i było gorzej. Trzeba uważać tylko przy parkowaniu przodem na większych krawężnikach bo jakiś idiota tak zaprojektował przedni zderzak że wystają w dół kawałki plastiku które mogą się zaczepić


@Izuberton: to jest ogólnie problem wielu modeli, szczególnie w wersjach body "usportowionych" (dokładki/niższe). W niektórych markach, jak choćby w Saabie dla pakietu Aero dolna część to dokładka. Jak zahaczysz to się wypnie co najwyżej i montujesz na nowo. W
@123admin w sumie nie ma o co :) zrobiłem na razie 20 000 km i mogę tylko powiedzieć że wymiana oleju w ASO to 890 pln. Z kwesti finansowych to ważne że alfa dużo pali jak na tą moc, jeśli chodzi o miasto, około 15 na 100, w trasie przy 150kmh zejdziesz do 8-9 spokojnie.
Jakbyś coś więcej potrzebował wiedzieć pisz :)