Wpis z mikrobloga

Poseł konfederacji na wykopie żebrze o wsparcie, szczerze przyznaje, że miał konto na wykopie, ale dostał bana(!!!) Teraz plusuje prostackie komentarze obrażające innych użytkowników. Takiej nowej jakości w polityce potrzebujemy XD

Pobierz Jarusek - Poseł konfederacji na wykopie żebrze o wsparcie, szczerze przyznaje, że mia...
źródło: Screenshot 2023-08-27 at 13-16-47 #polityka #andruszkiewicz Dzień dobry wszystkim mirkom i mirabelkom ... (@Mateusz_Jakub_Andruszkiewicz)
  • 8
Poseł konfederacji na wykopie żebrze o wsparcie, szczerze przyznaje, że miał konto na wykopie, ale dostał bana(!!!) Teraz plusuje prostackie komentarze obrażające innych użytkowników. Takiej nowej jakości w polityce potrzebujemy XD


@Jarusek: Mordo, ty masz avatar na tt w który przedstawia scenę podcierania sobie dup% flagą z logiem konfederacji.

Weź ty się pier*&lnij w głowę, i weź dwie bo szybciej niż mgławicę kraba to konto usuniesz.
@qluch: ale ja jestem zwyczajnym plebsem z internetu, on jest politykiem. Od polityka się wymaga, a on co ze sobą prezentuje? Dostał bana na wykopie - ciekawe za co? Utworzył kolejne konto, jeśli dostała wtedy perma to teraz poczynił mutikonto. W dodatku plusuje takie komentarze, koleś nie nadaje się do polityki...
ale ja jestem zwyczajnym plebsem z internetu, on jest politykiem.


@Jarusek: ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie plebsem tylko klasą robotniczo-chłopską. Poza tym twoje profilowe na tt wskazuje, że nawet na pospolitego użytkownika się nie nadajesz. I ci teraz?

Od polityka się wymaga, a on co ze sobą prezentuje?


@Jarusek: a co się wymaga od polityka? Żeby nie miał kolejnego konta na wykopie jak skasował poprzenie?

Dostał
od polityka wymaga się kultury, poszanowania ludzi - nawet tych z odmiennymi poglądami, poszanowania do zasad i do regulaminów.


@Jarusek: Co to za #!$%@? romantyczne, skoro prawie nikt się do tego nie stosuje.
@Jarusek zesrałeś się o to, ze miał kiedyś konto zbanowane i załozył na nowo.
To co powiesz cwaniaczku na praktyki gromoty?
Dostaje bana na 2 miesiące za manipulacje - uruchamia procedure usuwania konta - ostatniego dnia wraca. Bana nie ma. Albo zakładanie konta tak , ze usuwa konto gromota. Zakłada MgławiceKraba i cyk. To nie ten sam czlowiek
@xDawidMx: hahhahahahaha a ty się musisz zesrać wszędzie pod postami wyśmiewającymi hipokryzję, zakłamanie i niskie standardy konfederacji. Mam w dupie twój urojony whataboutyzm.