Wpis z mikrobloga

ehhh coleżanka napisała publikację naukową o w sumie to nie mam pojęcia o czym bo mnie to za bardzo nie interesuje ta tematyka ale zajebista sprawa taką publikację napisać no i zazdro nawet, ale generalnie miałam w planach do niej napisać któregoś razu jak wrzuca zdjęcia kota na insta i "ooo a jak się kotęł nazywa" czy coś podobnego, albo sama ją baitnąć moim kotem mając nadzieje że zagada, no bo w sumie to bym chętnie do niej napisała, dawno od niej nie słyszałam chociaż też nie była to jakaś bliska psiapsióła no ale i tęskno mi trochę ale ostatnio pamiętam jak z nią miałam jakiś kontakt to byłam strasznie opryskliwa wobec niej bo #!$%@? byłam jebnięta mocno wtedy no i w sumie teraz też ale mniej i mi głupio w #!$%@? się przemóc do niej napisać echhhh no ale macie za to kolejny wpis z serii #raicontent dobranodz
Pobierz Raisei-chan - ehhh coleżanka napisała publikację naukową o w sumie to nie mam pojęcia...
źródło: 9dec1fed6dd6a343621cb91cb44f6fe2
  • 7
@Raisei-chan: potrzeba więcej kontekstuuuu w jaki sposób urwała się znajomość w jakich okolicznościach
bo jeśli tak po prostu wygasła to pisząc o tym kocie nic nie stracisz a możesz jedynie żałować później, a sposób na zagadnienie o kocie jest bardzo dobry bo może cię to po prostu interesować więc nawet jeśli potem rozmowa się nie będzie kleiła to nie zrobisz z siebie głupka bo masz wymówkę że interesował cię kot XD