Wpis z mikrobloga

Moderacji czatu Męskiego Grania pęka dupsko bo czat komentuje wygląd Darii Zawiałow XD Rozumiecie to? Nie wolno komentować tego jak ubrana jest artystka XD Oczywiście jakiekolwiek komenatrze krytykujące cokolwiek związanego z ich lewicowym podejściem są usuwane a autorzy blokowani ( ͡° ͜ʖ ͡°) To jest ta słynna lewacka tolerancja XD
P.S. Zanim ktoś zacznie - nie jestem wyborcą PiSu ani Konfy, gardzę nimi tak samo jak Lewicą. Ha tfu!

#meskiegranie #muzyka #bekazlewactwa #polityka #niewiemjaktootagowac i w sumie trochę #heheszki #humorobrazkowy
Miguelos - Moderacji czatu Męskiego Grania pęka dupsko bo czat komentuje wygląd Darii...

źródło: 19242FF7-2855-4630-8DB7-6B05E2D0C88C

Pobierz
  • 9
@aarahon @Njal Komentarze typu "Ale body, no no Daria" albo "Słaby ten outfit". Czyli zwykłe wyrażanie opinii (te pierwsze trochę spermiarskie ale no cóż) jest banowane przez ludzi którzy uważają się za wzór moralności XD
@osetnik: Właśnie do tego piję, ale jest też partia zwana "Lewica" i o niej również musiałem wspomnieć.
Właśnie do tego piję

@Miguelos: no właśnie nie rozumiem.

nie jestem wyborcą PiSu ani Konfy


Co ma konfa do pisu? Skoro rozumiesz, że PiS to lewica to tym bardziej nie rozumiem.