Wpis z mikrobloga

spróbowałam wczoraj tego dania w kubku i całkiem mi zasmakowało, a jak zobaczyłam że skład jak na tego typu produkt jest naprawdę przyzwoity to od razu poleciałam do sklepu i kupiłam dwa. ale tak teraz sobie myślę że no spoko, ale przecież makaron ze śmietaną i ziołami to sobie mogę sama w domu zrobić i to taniej (kubek kosztuje 5.79). lubię gotować, ale nie potrafię wymyślać przepisów. może ktoś podpowiedzieć jak zrobić coś podobnego i co ewentualnie niemięsnego będzie tu pasować jako dodatek? w komentarzu wrzucam skład. wielkie dzięki!
#jedzenie #gotujzwykopem #gzw #zupkichinskie #knorr #makaron
szzzzzz - spróbowałam wczoraj tego dania w kubku i całkiem mi zasmakowało, a jak zoba...

źródło: temp_file8496149943073088979

Pobierz
  • 7
via Android
  • 0
@toodrunktofuck zgadzam się, ja na co dzień mieszkam zagranicą i trochę nie ogarniam co jest tanie a co drogie, ale dwie rzeczy są pewne - za każdym razem jak jestem w Polsce jest drożej (jestem kilka razy w roku i było tak samo nawet przed pandemia), a druga rzecz to to że producenci teraz podnoszą ceny nie tylko przez inflację, a sprawdzają na ile mogą sobie pozwolić pod jej przykrywką.