Wpis z mikrobloga

@Leszcz_Bagienny:

taki, żeby nastroje anty ukraińskie nie rosły

Ta jasne, tylko to może zagwarantować zwycięstwo pisiorom xD. Pewnie dlatego wbrew uni chcą blokować ukraińskie zboże. Podpowiem ci coś. Pisiory mają gdzieś te nastroje i nie będą chachmęcić w sprawach, które nie zagrażają ich doopskom.
@Leszcz_Bagienny: ale stary to ty bredzisz kocopoły. Pisiory nie grają Ukraińcami tylko Tuskiem, socjalem i atakiem wagnerowców. To wam się podklejało coś w tej łepetynie i jedziecie z tym szurskim przekazem antyukraińskim. Gratulacje głupoty, bo przynajmniej polegniecie z kretesem XD
@Leszcz_Bagienny:

jakie wy towarzyszu

Liczba mnoga w języku polskim

Komuna już się dawno skończyła

Powrót murowany przy waszych rządach
(też liczba mnoga w języku polskim)

Dzięki takim jak ty popis rządzi od x lat.

Mam gdzieś i po i pis, a tym bardziej szurską prorosyjską i antyeuropejską konfę.
@Leszcz_Bagienny: akurat zboża które idą to jedynie tranzytem i pod nadzorem celnym. Do nas docelowo śruty wtrafiają. O przedłużeniu zakazu importu zbóż było coś ostatnio i się jakiś ukrainiec spruł że hurr durr nie wolno i że unia zapłaciła rekompensaty (nie wiem czy to prawda bo to też nam na pewien czas przynajmniej ukraincy zablokowali interweniując w unii) i tylko mnie zastanawia co oni wspólnego z Unią mają i niech zamkną