Wpis z mikrobloga

Nagranie przedstawia, co uslyszeli pracownicy posterunków ruchu i maszyniści pociągów znajdujących się na linii 273 odcinek Daleszewo - Szczecin Główny oraz na linii 351 odcinek Choszczno - Szczecin Główny. 

Zakwalifikowano to jako nadanie sygnału Radio-Stop. Wszelkie składy zostały automatycznie zatrzymane.

Zdarzenie miało miejsce w nocy z piątku na sobotę.

Sprawą zajmuje się ABW.

#polska #rosja #wojna #ukraina #kolej #pkp
Kumpel19 - Nagranie przedstawia, co uslyszeli pracownicy posterunków ruchu i maszyniś...
  • 16
  • Odpowiedz
@xyzzy: a kto może zyskać na takich rzeczach? Ukraina? No niby teoretycznie, wykoleiły się ostatnio dwa pociągi, był jakiś atak hakerski, wyciek z gazociągu. Według mnie Ukraińcy są na to za krótcy i bali by się to w ogóle zrobić ze względu na to, że jak się wyda to tory faktycznie mogą się zepsuć.
  • Odpowiedz
@Aquamen: za krótcy? Jakoś nie mieli problemów w #!$%@?ęciu rakietą w dwóch Polaków i próbowaniu wciągnięcia nas w wojnę twierdząc że to rosyjska.
  • Odpowiedz
Jakoś nie mieli problemów w #!$%@?ęciu rakietą w dwóch Polaków i próbowaniu wciągnięcia nas w wojnę twierdząc że to rosyjska.

no jebnięcie rakietą to wyszło im przypadkowo


@xyzzy: @Aquamen że wam dalej się chce wałkować ten temat który był obalany tysiące razy kiedy nie potrafiliście wkleić dowodu na to, że to ukraińska rakieta.
  • Odpowiedz
Mamy 2026 rok, a zatrzymać pociągi można niezaszyfrowanym sygnałem i w sumie każdy może to zrobić.
Coś mi się wydaje, że PIS powoła nową spółkę w PKP, która zajmie się tym tematem.
  • Odpowiedz