Wpis z mikrobloga

Wiecie jakie może być pierwsze rozczarowanie motoryzacyjne?

U mnie nastąpiło prawie rok po zakupie pierwszego auta. Kupiłem zimówki, chciałem je zmienić. Znalazłem superancki serwis. Do tego dawali worki na koła w gratisie.

Strasznie się podjarałem. I mega rozczarowałem. Kiedy się okazało, że worki na koła to są plastikowe wory… z jakiegoś powodu kiedy mi ktoś powiedział o workach na koła miałem w głowie takie wspaniałe worki materiałowe, ze ściągaczami, które profesjonalnie zabezpieczą moje opony xD

Z jakiegoś niewiadomego powodu wydawało mi się, że worki na koła to jakieś wyspecjalizowane akcesorium xD które dostanę w gratisie W GRATISIE!!!!

Ja pierdl… do tej pory jestem rozczarowany przy każdej wizycie u wulkanizatora

#motoryzacja #samochody #zalesie #czterykolka
  • 9
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: nie używane koła poruszają się po drodze?

Z reguły gdzieś leżą. Worek zawsze zablokuje trochę światła czy uchroni przed pleśnią grzybem itp jak leżą luzem

Mam stare koła opony których nie używam i leza luzem w kanale. Czarne to one już dawno nie są. Grzyby pieśnie itp uznały że opona to świetne miejsca na rozwój kolonii.
  • Odpowiedz
Worek zawsze zablokuje trochę światła czy uchroni przed pleśnią grzybem itp jak leżą luzem


@r5678: Opon nie trzyma się w workach, dlatego, że mogą zgnić. W workach możesz je przewozić.
Widziałeś, żeby na magazynach gdzie trzymają opony, trzymali je w workach? No właśnie.
  • Odpowiedz