Wpis z mikrobloga

@Musze_wygrac_zycie:

Czemu ładnym ludziom, a szczególnie mężczyznom przeszkadza, że ktoś się na nich patrzy?


Bo to denerwuje. Jesteś zajęty swoimi myślami, skupiony na danej rzeczy i ktoś zamiast zająć się sobą to ciągle na ciebie zerka i zastanawiasz sie czy zrobiłeś coś źle, czy może Cię ocenia w rym momencie w skali 1-10 xD
  • Odpowiedz
@Musze_wygrac_zycie: taką mądra jesteś to zrób stream jak siedzisz przed kompem aby ludzie mogli się pogapić na Ciebie jak coś robisz. to już wiesz czemu przeszkadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a szczególnie mężczyznom

chyba dla kobiet to bardziej przeszkadza jak się ktoś obcy wgapia. nie widuje praktycznie postów od facetów którzy na to narzekają a kobiety ciągle
ale to może aby się pochwalić, że ktoś się gapi
  • Odpowiedz
@10129: Ja widzę posty facetów co są oburzeni, że dziewczyna dużo poniżej ich ligii śmie się nimi interesować, bo co ona sobie myśli. O gapieniu się to już im może się nie chce pisać, ale to może coś podobnego.
  • Odpowiedz
Ja widzę posty facetów co są oburzeni, że dziewczyna dużo poniżej ich ligii śmie się nimi interesować, bo co ona sobie myśli.

a gdzie te posty widujesz? bo ja w zasadzie to nie widuje. mam nadzieję, zę nie na przegrywowych tagach bo tu ludzie odklejeni w większości i gadają co popadnie. też każda okazja dobra aby kogoś poniżyć i podnieść sobie sflaczałe ego jej/jego kosztem.

O gapieniu się to już im może
  • Odpowiedz
@Musze_wygrac_zycie: taki post to ja też mogę sobie napisać to nie sprawi, że nagle zacznę być przystojny :)
każdy może wszystko napisać, jak ktoś tak o drugiej osobie pisze to masz spore szanse, że ta osoba jest tylko w swoim mniemaniu takiej wysokiej jakości samcem.

nawet jeśli, wykop ma ponad 3 miliony uzytkowników, aby uznać takie coś za 'norme' to byś musiała takich postów widzieć setki tysięcy, bo parę osób z
  • Odpowiedz