Wpis z mikrobloga

Dziś odeszła moja wspaniała mama, jedyna osoba która miałam, która mnie wspierała, z którą spędzałam święta. Do tego na dniach przewiduję że zwolnią mnie z pracy bo jedna z bab bardzo mnie tam nie lubi .. Do tego czekam na apelację w sądzie. Czy moje życie ma jeszcze jakiś sens? Mam 33 lata, jestem samotna, zarabiam marnie i nic nie mam. Dlaczego dla takich jak ja nie ma legalnych eutanazji w Polsce? Po #!$%@? taka wegetacja i życie w cierpieniu? #przegrywpo30tce #rozpacz #depresja #samotnosc
  • 62
@ewa-m Głową do góry jesteś jeszcze młoda całe życie przed tobą facet sie na bank znajdzie najpierw zacznij od jakiś kursów, studiów może, poskladaj cv ,bedzie gituwa.
@ewa-m: ja też nie miałem nic. A z zasadzie od 16 rż utrzymuje się sam. Wtedy odeszła moja mama. Było różne, picie ćpanie, jakieś depresje. Głosowanie. Dziś jest ok q
@ewa-m: Staram się wyobrazić to co czujesz i jest mi bardzo przykro. Sam doświadczałem mobbingu w momencie kiedy byłem przybity trudną sytuacją rodzinną, wtedy nie jest się do końca sobą i łatwo prowokuje się takie sytuacje. Nie wstydź się skorzystać z pomocy psychiatry, a jeśli masz taką możliwość idź na L4 i się kuruj.
@ewa-m bardzo mi przykro :( Niestety czeka to każdego z nas. Sam się obawiam momentu śmierci rodziców a jeszcze bardziej czasu kiedy będą staruszkami i będą wymagali opieki.
@ewa-m: strasznie mi przykro Mirabelko () nie wiem jakie słowa pocieszenia mogą pomóc - myślę, że będziesz potrzebowała pomocy kogoś z zewnątrz, bo samemu jest bardzo ciężko, a jeszcze trudniej jest się przełamać i poprosić o pomoc, gdy tego najbardziej potrzebujemy. Trzymaj się i pamiętaj, że nie jesteś sama () - chętnie pogadam na każdy temat, jeśli chciałabyś popisać o czymkolwiek.
@ewa-m trzymaj się dzielnie Ewcia. Czas pomaga, daj sobie go trochę i zobaczysz że z perspektywy czasu na wszystko spojrzysz trochę inaczej. A teraz życzę spokoju i zdrówka