Wpis z mikrobloga

Czytam niektóre wpisy jakie to Ukrainki lepsze od Polek i w ogóle to nic tylko odpalać #tinder i wyrywać. Trochę kisnę z Was. Miałem okazję przez rok spotykać się z kilkunastoma Ukrainkami/Białorusinkami i chcę Wam trochę wytłumaczyć w co się pakujecie.
Celem Ukrainki jest bycie "kobieca" (ang. feminine). Jak coś takiego widzicie lub słyszycie to uciekajcie. One chca być "nowoczesna kobieta". Nie ma to nic wspólnego z niezależnościa czy rozwojem umysłowym szerokorozumianym na Zachodzie. Nowoczesna kobieta na Wschodzie to taka, która chodzi w najdroższych ciuchach, jeździ taksówka i jada w restauracjach.

Nie za swoje oczywiście...

Jak umówicie się z nia na randkę, to specjalnie spóźni się 30 minut. One tak sprawdzaja jak bardzo Wam zależy. Na dzien dobry stawiacie się w roli petenta w tej relacji. Mialem kilka sytuacji, że laski na drugie spotkanie kazały sobie zamówić taksówkę, grożac że nie przyjada XD. Rada: uciekać.
Wiazanie się z Ukrainka to tranzakcja wiazana. Ona wydaje całe pieniadze na siebie, żeby wygladać zajebiście, a Wy zapewniacie jej wszystko inne. Wy płacicie za jedzenie, mieszkanie, wyjścia na miasto. To jest koszt bycia z "piekna i nowoczesna kobieta". A jakbyście ożenili się z taka, to oczywiście nic się nie zmieni, bo to facet ma zapewnić bezpieczeństwo rodzinie. One to nazywaja "inwestycja w siebie".
Jakieś porady? Jak chcecie jednak jej zaimponować, to kupcie jej kwiaty (koniecznie wielki bukiet czerwonych róż) i wyślijcie jej do pracy, żeby koleżanki widziały. To jest ich cel istnienia i największa nagroda jaka moga dostac od adoratora.

#ukrainki #p0lka #tinder
  • 33
  • Odpowiedz
Jak chcecie jednak jej zaimponować


Jedyną osobą, której wartościowy facet chce imponować jestem on sam.

Jak umówicie się z nia na randkę, to specjalnie spóźni się 30 minut.


Jak nie poinformuje mnie o tym, to po 10 min. mnie na tej randce już nie ma. Jak odwali drugi raz taki sam numer, to kończymy znajomość. Trzeba mieć do siebie szacunek.

laski na drugie spotkanie kazały sobie zamówić taksówkę, grożac że nie przyjada
  • Odpowiedz
@twoja-stara-tralala: Incele po prostu myśleli, że Ukrainki będą za nimi biegały i wieszały im się szyjach, bo uciekły przed wojną, tymczasem Ukrainki mają dużo bardziej wyśrubowane wymagania od Polek i nie wezmą sobie faceta, który zapewne wymagałby od nich poza gotowaniem czy innymi pracami domowymi również dokładania się do rachunków i całej reszty. Tutaj są dwa rozwiązania: albo facet rzeczywiście będzie grał tradycjonalistę i będzie utrzymywał kobietę i płacił za je
  • Odpowiedz
@twoja-stara-tralala: potwierdzam, jest tak jak piszesz. Dlatego zamiast ładować pieniądze w kobietę, lepiej zainwestować je w siebie.

@TheGreatest: co nie zmienia faktu, że kobieta jest na wygranej pozycji i to ona dyktuje zasady gry. Ty się odgrażasz, że jak ci Ukrainka powie, żebyś jej zamówił taxi to ją zablokujesz, a ja ci powiem, że będąc facetem nigdy nie pójdziesz na randkę, a tym bardziej do łóżka za darmo.

Zawsze będziesz
  • Odpowiedz
@twoja-stara-tralala: Oczywiście, że tak jest. Każdy, kto choć trochę jeździ po świecie i zna ludzi różnych nacji wie jakie są kobiety ze wschodu i jaką mają mentalność xD Niemniej niewątpliwie wesoło się będzie oglądało rozczarowanie wykopków, którzy idealizowali Ukrainki i myśleli, że te są mniej wymagające od p0lek :))) Upadek na ziemię będzie ciężki :)))
  • Odpowiedz
@pamareum: to, że kobieta jest na wygranej pozycji, to jest całkowicie normalna sprawa i tak zawsze było i będzie. W końcu to zawsze ona podejmuje finalną decyzję czy zgodzi się być Twoją żoną jak przed nią klękniesz.

Z tego co ja obserwuję, to ludzie z tego portalu, albo mają jakieś problemu z ocenianiem dziewczyn, albo chodzą na randki z byle czym, bo w ogóle któraś była chętna. Ja zawsze pierwsze randki
  • Odpowiedz
@twoja-stara-tralala: Ale to oczywiste, czym bardziej na wschód to kobiety są bardziej #!$%@?ęte, dlatego lepiej szukać na zachodzie ewentualnie ameryka Południowa tam przynajmniej kobiety szanują Polaków i lubią się ruchać nie to co polki
  • Odpowiedz
@TheGreatest: ja się przynaję, że atrakcyjna i rozumna Ukrainka tak potrafi w głowie zakręcić, że sam jej będę chciał taksówkę zamówić. Mam do nich słabość.

  • Odpowiedz
@Mamaboss: Oczywiście ze kobiety nie maja problemu z seksem, szybko znajda zaganiacza. Natomiast co widzę to maja problem znaleźć takiego co dłużej przy nich zostanie.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pavlo88: No widocznie wy nie jesteście wysokiej jakości mężczyznami, skoro żadna przy was również nie chce zostać. Przepraszam, nie chce nawet was poznać xD
  • Odpowiedz
@Mamaboss: No niewiem ( ͡° ͜ʖ ͡°), właśnie ze chcą, na brak kobiet nie narzekam w życiu i wręcz się dziwie co tutaj ludzie wypisują. Miałem już pare propozycji związku, ale jak sprawdziłem ich oczekiwana to stwierdziłem ze postoje ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Standard kochana, Janek zawsze poszukuje gwiazdy bo on sam bez kobiety nie znaczy nic i nie potrafi normalnie funkcjonować - popada w depresje i ma myśli samobójcze xD Tylko atrakcyjna kobieta nadaje sens jego życiu. Współczuje podejścia, jednak uzależnienie od c!pska jest silniejsze od nich xD
  • Odpowiedz
@pamareum: ale Ty nie możesz właśnie tak robić... Nie możesz NIGDY pokazać się z tej strony, bo z automatu jesteś dla takiej laski nic nie warty. Ona ma sama przyjść na tę randkę, a Twoim zadaniem jest sprawić i tak tę randkę rozegrać, żeby ona pragnęła kolejnej i w ogóle się zastanawiała czy kolejna będzie... Tutaj też większość wykopków od razu do nich po tych randkach wypisuje i jeszcze im dziękuje,
  • Odpowiedz
albo facet rzeczywiście będzie grał tradycjonalistę i będzie utrzymywał kobietę i płacił za je zachcianki, albo niech nie będzie hipokrytą i zacznie traktować kobiety na równi ze sobą. Żadna kobieta nie ma zamiaru w obecnych czasach robić za gospodynię domową oraz pracować i dokładać się do rachunków. W jakim celu? Żeby usługiwać Jankowi i dla seksu? Seks to my mamy na wystawienie ręki i to z facetami, którzy nam się podobają ;))
  • Odpowiedz
@TheGreatest: ale ja nie mówię o pierwszej randce. Miesiąc temu Ukrainka sama pierwsza do mnie napisała, tego samego dnia się spotkaliśmy. Ja zapłaciłem za transport i jej napój w knajpie (za który chciała sama zapłacić)

Następnego dnia sama pisała kiedy może się znowu spotkać. A na trzeciej randce zamówiłem jej taksi do mnie na seks.
pamareum - @TheGreatest: ale ja nie mówię o pierwszej randce. Miesiąc temu Ukrainka s...

źródło: Screenshot_20230825_122529_Tinder

Pobierz
  • Odpowiedz
@twoja-stara-tralala: Oczywiście, że świat nie jest zero-jedynkowy i jak najbardziej to rozumiem. Problem w tym, że większość Polaków właśnie tak ten świat widzi, jak dla mnie typowy polski facet to mieszanka cech typowych dla mężczyzn ze wschodu i zachodu: oczekuje, że kobieta będzie się dokładała do budżetu, płaciła wszystko po połowie, pracowała na pełen etat, ale jednocześnie widzi tę kobietę jako gospodynię, która ma prać, sprzątać, gotować i jeszcze chować dzieci,
  • Odpowiedz