Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chłopy na wykopie - na tinderze siedzą same p0lki
Baby na wizażu - na tinderze siedzą sami psychole

Powiem wam tak... Spróbowałem tindera żeby się przekonać na własnej skórze jak mają się sprawy. Rocznik 89, raczej taki 6/10 wzrost 175 cm, waga 71. Mam 3 zwykle normalne zdjęcia bez dziwactw czy chwalenia się czymkolwiek. Krótki opis z kilkoma zdaniami o mnie i nic poza tym. Przedzial wiekowy ustawiony na 25-30 lat. Pisze sobie normalnie z tymi dziewczynami, a z 3 się spotkałem już po 2 razy. Wy naprawdę musicie być jacyś odklejeni że macie zero par albo mieszkacie na jakiś wiochach za Rzeszowem. Te całe teorie tutaj jak dluzej się zastanowiłem tworzy garstka tych samych użytkowników z jednego wiadomego tagu, a inni łykali te głupoty w tym ja. Nie rozumiem też dlaczego zawsze jest ten podjazd na wzrost skoro to można sobie w aplikacji zaznaczyć i widzi się jaki kto ma. Nie ma wtedy rozczarowania. Mnóstwo kobiet po 160, ułożone i całkiem przyjemne w rozmowie, same kierując konwersacje na spotkanie. Domyślam się że przystojniak 190 o ciemnej karnacji ma dużo większe zainteresowanie niż ja, ale sam mam w czym przebierać. Nie wyobrażam sobie nawet poznać tyle kobiet w innych okolicznościach niż co tu przez miesiąc. Jak czyta to jakiś facet co nie spróbował tylko dlatego że się tutaj naczytal to niech przekona się sam. #tinder #randkujzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
@mirko_anonim: No to u mnie: rocznik 92, wzrost 180 cm, rok na siłce, miasto 200k, lekko przemycone w opiesie że mam ogarnięte życie pod kątem pracy, etc. - matche są, owszem, ale rozmowy to kompletna tragedia - odpisywanie jednym słowem, po tygodniu, ghosting od razu albo po którejś wiadomości. Ktoś powie, że mam słabą gadkę - może, ale próbowałem już naprawdę różnych rzeczy, prawie zawsze wygląda to tak samo ( ͡
@mirko_anonim: trzeba bylo lepiej przeznaczyc punkty w konfiguratorze przy kreacji postaci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak ktos nie lubi wychodzic zze swojej stresy komfortu to zawsze bedzie narzekal
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Oni zawsze tez narzekają ze nie maja Juleczek młodych a same grube laski XDD Zwyczajnie incele się nie mogą pogodzić z własnym poziomem atrakcyjności i tyle.( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam korzystam z tindera i jakoś takiego problemu nie mam, pary z samymi ładnymi laskami.