Wpis z mikrobloga

Co wy #!$%@? na tym wykopie dalej o tych tatuażach XDDD, każda laska wygląda seksowniej jak jest pobazgrana i to jest fakt nie opinia.
W jakiej pracy niby nadal nie akceptują tatuaży? Wiem że wykopki znają tylko kołchoz i januszex, chociaż to mi dzisiaj pisali że pracuję w gownopracy z Ukraińcami ale u mnie przynajmniej możesz mieć co chcesz na skórze i wyglądać jak chcesz XD
Beka z was dożywotnia o ten płacz o tatuaże, a że każda osoba teraz praktycznie ma świadczy to tylko o tym że społeczeństwo zaakceptowalo tatuaże całkowicie, oprócz oczywistych starych bab i wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Większość tych postów wynika z frustracji że albo się boją zrobić, albo nie mają kasy, nie mają odwagi unieść ciężaru jakim jest rysunek na skórze na całe życie, boją się rodziny, pracodawców, nie mają własnego zdania i rodzice decydują o ich życiu. Nikt normalny nie #!$%@? się do kogoś co kto robi ze sobą.

Zaglądanie ludziom do łóżka, do playlisty a teraz na skórę, wy #!$%@? naprawdę nie macie własnego życia albo jest tak nudne że musicie się czepiać innych.

A wyruchanie wydziaranej laski to jedna z lepszych rzeczy w życiu bo wiadomo że bólu się nie boi
#tatuaze #dziendobry #wykop #takaprawda #polska
  • 52
  • Odpowiedz
@karix98

każda laska wygląda seksowniej jak jest pobazgrana i to jest fakt nie opinia.


Człowieczku, jeśli laska ma tatuaż, to FAKTEM jest, że go ma. A czy wygląda przez to bardziej lub mniej sexy, to już tylko opinie
  • Odpowiedz
@karix98: Co innego delikatny tatuaż nie rzucający się w oczy a co innego kolorowanka i #!$%@? prawie cała skóra. Mi tatuaże nie przeszkadzają o ile są subtelne i oryginalne. Sam nigdy nie zrobię bo jestem pewien że prędzej czy później mi się znudzi. I nie #!$%@? że to co napisałeś to fakt! To Twoja opinia wykopku. A Twoja #takaprawda to ##!$%@?
  • Odpowiedz
Zaglądanie ludziom do łóżka, do playlisty a teraz na skórę, wy #!$%@? naprawdę nie macie własnego życia


@karix98: Nie wiem, czy widzisz różnice. Nie obchodzi mnie, kto co robi w łóżku. Są drzwi i to jest jego intymna sprawa. Playlisty ludzie sami udostępniają, nie wiem po co. Ale skóra jest pokazywana, i jeśli ktoś chodzi z gównem na wierzchu, no to jednak trochę razi w oczy.
  • Odpowiedz