Wpis z mikrobloga

#p0lka #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #zwiazki
Celebrytka Sandra Kubicka opowiada jaki program w telewizji mógłby zainteresować widzów:
Jaka jestem prywatnie, jak bawie się z psami, jak życie modelki jest trudne i odmienne od tego jak ludzie sądzą, jak mi jest smutno, bo nie rozmawiałam z nikim przez 20h.
HAHAHA
Oderwana od rzeczywistości próżna, zapatrzona w siebie panienka ktora całą karierę zawdzięcza dzięki swojej urodzie.
piotr_p0lak - #p0lka #rozowepaski #logikarozowychpaskow #tinder #zwiazki
Celebrytka S...
  • 12
@AlienFromWenus: marki placom takim ludziom 50k za posta na insta. Byc moze twoja firma w ktorej pracujesz zapłaciła takiej gwiezdzie 50k za posta na insta za promocje marki, a tobie placi 5k za miesiac pracy. Wlasnie dzieki takim osobom jak ty ktore przechodza objetnie obok patologii, karuzela dalej sie kreci. Bedziesz zbieral 20 lat na zakup mieszkania, celebrytka w tydzien ze sponsorowanych postow na insta zarobi w tydzień, a ludzi to
@piotr_p0lak:

Co ty bredzisz xD nie przeglądam insta = mniej wyświetleń to mniejszy zasięg więc mniej hajsu za samo istnienie. Nie przyczyniam się więc do istnienia tej patologii bo nie wyświetlem nic takiego, nie oglądam, nie interesuje mnie to tylko to inni wciskają mi to na siłę w oczy, sama do tego ręki nie przykładam bo nie robię z siebie idiotki za hajs xD
@AlienFromWenus: ty nie jestes wyjątkowa. Ty tak nie robisz, ale tepa masa klika celebrytow. To ze ty odwracasz wzrok od patologii nie sprawi ze zniknie. Ja postuje takie durne wypowiedzi gwiazdek zeby pokazac jacy idioci sa milionerami, kreujacymi sie na wybitne modelki, ktore maja ciezkie zycie bo nie zamienily slowa z nikim przez 20h oraz sa na tyle wykatkowe ze myslaly o tym zeby nakrecic o sobie reality show.
ty nie jestes wyjątkowa. Ty tak nie robisz, ale tepa masa klika celebrytow


@piotr_p0lak:

Nie rozumiem o co ci teraz chodzi xD

Owszem nie zniknie, ale co ja na to poradzę? Mam zacząć bojkotować influencerow i urządzać pikiety żeby tacy ludzie przestali zarabiać?
@DestroyersPL: Odezwal sie polaczek katolik, pracujacy za 3k, zyjacy godnie z katolickim przykazaniem skromnie, bo nie wolno zagladac bogatemu do portfela, przeciez to grzech. Powod dlaczego p0lacy sa niewolnikami za miske ryzu.