Wpis z mikrobloga

@Uncontrollable24 przy 15200 dwa dni temu pisałeś, ze „S” bierzesz „na dłużej” wiec chyba nie znaczyło to do piątku? Tym bardziej, ze ciagle przebąkujesz o nowych dołkach na NQ, czyli widzisz tam zjazd o jakieś 4 tys. punktów
@Uncontrollable24 pod to co wypisujesz, rozumiałbym jeszcze shorty na DJI czy Rusellu, ale ty shortujesz indeks spółek technologicznych, który właśnie dostał świetne paliwo do kolejnych wzrostów, Perwoll tu może pociągnąć druta, nie licząc jakiegoś bujania w trakcie przemówienia czy zwały na 2-3 sesje a później pompa bo AI i kosmiczne wyniki NVDA
@Uncontrollable24 czy ja gdzieś napisałem, ze na dzisiejszej sesji będzie pompa? Kierunek pewnie obiorą po Jackson Hole, a jak ci się cię wreszcie zapaliło na zielono, to realizuj zysk a nie bredź o nowych dołkach
@maniek74: dzisiaj nie ale pisałeś o tym że nq raczej nie spadnie w przyszłości mam odmienne zdanie było mocne wyciaganie przez pół roku czas na korekte bo poza nvidia zadna spolka nie miala rewelacyjnych wynikow wrecz obnizali prognozy na nastepne kwartały. Spokojnie nq wybije dołek i wtedy bede grał longi teraz to nie ma opcji, co to za zysk ledwie 20% ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Uncontrollable24 co za bzdury opowiadasz? Podrzuć wpis, w którym pisałem, ze NQ w przyszłości nie spadnie. Pisałem, ze wyniki NVDA są dobrym paliwem do dalszych wzrostów, bo są, to nie jest jakieś drobne przebicie konsensusu, tylko zaoranie oczekiwań analityków i wzrost przychodów o 100% to nie jest byle co, a czy takie paliwo wystarczy aby dalej pompować NQ to się okaże