Wpis z mikrobloga

@MarcelinaM85:

Największy problem tych dwóch bezmózgów polega na tym, że w internecie nie działa argument ZARAZ CI ZAJE#IE

Z całym szacunkiem, ale śmiem twierdzić, że poza internetem również na absolutnie nikogo normalnego nie działa taki argument, co najwyżej powoduje to iż ludzie wiedzą, że mają do czynienia z debilem.
  • Odpowiedz
@papugatotwardziel:

akurat gdyby do mnie podszedł taki Denis i odezwał się w ten sposób, to bym szybciutko zamknął mordę i poszedł w swoją stronę.

Czyli rozumiem, że twoim zdaniem jak ktoś jest większy to można dać mu się terroryzować?
  • Odpowiedz
@Drizx: Nie, to się nazywa wymuszanie szacunku strachem a na takich to się kładzie lachę jak kiedyś pewne Hemp Gru nawinęło. Im większy przeciwnik tym głośniej upada
  • Odpowiedz
@maszszluga: I właśnie to jest problem osób takich jak twoja, jedyne co umiesz napisać to jakieś ''XD'' na początku zdania. Nawet jak będę pijany to będę dalej trzeźwo myślał, moja kalkulacja jest taka, że jeśli dasz się raz zastraszyć to później ta sama osoba będzie robić to dopóki się nie postawisz lub przyjdą następni jak zobaczą żeś frajer.
  • Odpowiedz
@maszszluga: Nie żadne ''XDD'' a właśnie od takiego zastraszania zaczyna się chociażby brak własnego zdania kończąc na tak ciężkich rzeczach jak haracze. Jeśli ktoś Cię straszy się go boisz to robisz mu tylko i wyłącznie prezent
  • Odpowiedz
w porzadku. mozesz byc postawny i potrafic sie bic, skad mam wiedziec, w internecie sa rozni ludzie. natomiast wyadaje mi sie, ze wiekszosc nalezy do 'slabszej' grupy i jednak realistyczne postrzeganie swiata nie nalezy do zlych zachowan. denis to duzy chlop, badz co badz potrafiacy #!$%@?, chlopak ocenil swoje szanse na nikle i zostawil komentarz po sobie.
  • Odpowiedz
@Cztero0404 tak tak, a później wychodzi nagranie jak wykopek dostaje listwe od lordozy i przeprasza. A gdzie lordozie do Załęckiego. By cię pacnal to 3 dni do tyłu byś chodził
  • Odpowiedz
@willyfog: Przepraszam, ale jedyne co właśnie wychodzi co najwyżej wasza prawdziwa przestraszona twarz, dosłownie boicie się jakichś śmiesznych typów nawet przybywając za klawiaturą urządzenia którego piszecie będąc gdzieś w bezpiecznym miejscu, to jest jakiś kabaret. Zesrałby się a nie mnie pacnął, nie każdy jest jakimś kuracyją.
  • Odpowiedz
@willyfog: Nie, absolutnie wręcz przeciwnie. Nawet nigdzie nie napisałem, że nawet umiem się bić, problem jest taki, że mierzycie siłę tym co kto komuś fizycznie może zrobić a prawda jest taka, że właśnie takie ''kozaki'' są najbardziej wystraszonymi osobami na świecie jak się coś stanie i trzeba odpowiadać bez zasad co Denis już udowodnił słynnym listem do prokuratora i nie mowa tu o Szelidze. Jak na Kubiszyna nie działo to jego
  • Odpowiedz