Wpis z mikrobloga

Co to ma być? Eurospoert Player z REKLAMAMI na 30 dni za 20 zł a bez reklam za 30 zł ? xD

#!$%@? tvn w styczniu zlikwidował oryginalnego EP, który kosztował 15 zł na 30 dni i był bez żadnych reklam wpychając klientom swoją wykastrowaną aplikację w cenie 20 zł aby finalnie 2 miesiące póżniej namieszać w pakietach i dowalić reklamy w praktyce podnosząc cenę o 100% z 15 na 30 zł i liczą, że nikt nie zauważy?

Niech się walą. Nie będę napychać konta cwaniakom. Jeszcze w styczniu za ten sam pakiet (bez reklam) płaciłam 20 zł i tyle bym zapłaciła. 30 zł za to nie dam.

Jeśli ktoś chce podzielić się kontem bez reklam (lub zrobić zrzutkę) dajcie znać na PW. Mogę zapłać 15 zł blikiem za 2 tygodnie. Potrzebuję tylko dostęp na czas US Open.

#eurosport
amelinowa - Co to ma być? Eurospoert Player z REKLAMAMI na 30 dni za 20 zł a bez rekl...

źródło: europsort

Pobierz
  • 3
@minus273: Co ciekawe od razu po wyłączeniu Eurosport Playera nie odważyli się na taki ruch, tylko odczekali licząc, że nikt się nie połapie. Jeszcze w styczniu kupowałam ten sam pakiet za 20 zł bez żadnych reklam i to była cena akceptowalna. Pomimo, że już wychodziło drożej niż pierwotnie a do tego całość w gorszej oprawie bo np. oryginalny EP umożliwiał odtwarzanie transmisji w tle na smartfonach, wyłączenie ekranu i słuchanie samego
@amelinowa tak lecą w kulki najwięksi frajerzy liczący na gapowiczów i ludzi którzy nie mają ochoty się męczyć. Dla mnie chwila męki jest warta zwłaszcza, że to można ogarnąć jadąc autobusem/tramwajem czy siedząc na kiblu i nie dać się chciwym mendom. jeśli coś nie działa to trzeba to ulepszyć. Jak nie ma konkurencji która temperuje to musza to robić konsumenci. Nawet cena wyrzeczeń.