Wpis z mikrobloga

Zacząłem na poważnie dzisiaj podbijać do lasek. Dzisiaj zagadałem do trzech

Pierwsza i najładniejsza około 8/10 mnie spławiła

Druga miała dobry entuzjazm ale powiedziała, że ma męża i pokazała obrączkę czyli dowód. Choć sama przyznała, że gdyby nie miała raczej by się umówiła ze mną. Była 4 lub 5/10. Mocno średnia.

Trzecia jest 4/10. Ma krzywy trochę zgryz. Bardzo duży miała entuzjazm i sama zaproponowała poznanie się dalej i wymianę kontaktu oraz napisała jakiś czas później pierwsza. Czyli będziemy się dalej znali.

Jutro idę podbijać do kolejnych. Bo zaskoczyło mnie pozytywnie, że miałem tak dobre staty jak na to jak wyglądam.

O mnie w skrócie, prawiczek nigdy nie miałem dziewczyny 23 i pół roku ( jestem ze stycznia 2000 ). Wzrost 176. Zakola widoczne trochę ale nie jakieś hardkorowy. Nie jestem przystojny. #!$%@? na siłce od dwóch lat i coś tam widać bo niektórzy zauważają sami że ćwiczę.

Może jest jednak jakaś nadzieja dla mnie i innych tutaj

#blackpill #incel #przegryw #redpill #manlet #wzrost
  • 12
  • Odpowiedz
@alan-majcher: Mój fryzjer mówi, że nie ma czegoś takiego jak zakola, tylko taka jest linia włosów, i tego mam się trzymać! Pozdrowienia i powodzenia.
  • Odpowiedz
@alan-majcher: brawo za stratę czasu i spermiarskie kompromitowanie się w miejscu publicznym ofc status konia niezwalony xD

A wystarczyło umówić #!$%@?ę na godzinę, zlać się jej na cyce i z pustymi jajami wrócić do swoich zajęć.
  • Odpowiedz
@alan-majcher: Po co chcesz wracać to robić skoro z jedną się umówiłeś? Ryzykujesz tylko, że twoja morda znajdzie się na jakimś SPOTTED i stracisz jedyną szansę oraz będziesz skompromitowany XD
  • Odpowiedz
@alan-majcher: Wyjście na miasto i zagadywanie ma sens jak sie jest 6/10 przynajmniej z mordy, ale próbuj ja np nie mógłbym z kimś być co mi sie nie podoba przynajmniej 5/10 bo 4/10 to nie czułbym tego a miałem okazje być z 4/10 loszkami ale na dłuższą mete nie potrafiłem dłużej udawać że jest git
  • Odpowiedz