Wpis z mikrobloga

@Mein_Kraft: Rocznik 1978. Urodzony w Makowie Podhalańskim. Nemezis uniwersum, ukrywający się w cieniu przed klątwą warmiańską. Od 2014 w uniwersum , od 2016 na tym tagu (bez logowania się). Pamięta m.in jak King Djamentowy się z Kortykanosą (nowak) lizali tutaj po pisiorkach a potem pokłócili.

Uważany za lateksa przez pijanych piłkarzy oraz uważany za hejtera przez bielskich centaurów i ich otyłych ekologów.

Ma fajną pracę, nowy dom, dużą rodzinę, ładną żonę,
Pobierz bezpravkano207 - @MeinKraft: Rocznik 1978. Urodzony w Makowie Podhalańskim. Nemezis u...
źródło: 3k
@bezpravkano207: ej ale ty wkleiłes, że dziennikarzowi grozi do roku...GDYBYS MIAL SPRAWE KARNA A SAM PISALES ZE TO CYWILNA. Ty tak serio??? XD także już spokojnie nikt Cię do więzienia nie będzie wsadzał skoro nie masz sprawy karnej ;)
@Major_Gross: grozi mi 2 000 grzywny albo 25 lat więzienia. pomówieniem zazwyczaj określa się bezpodstawne zarzucenie czegoś komuś, oskarżenie innych o coś; zniesławienie natomiast oznacza pozbawienie innej osoby albo przedsiębiorstwa dobrej opinii.
@bezpravkano207: pokaż mi jaki art KK to pomówienie a jaki zniesławienie ok??? A czy nie jest przypadkiem tak że art 212 nazywa się ZNIESLAWIENIE a dotyczy tego "kto POMAWIA INNA OSOBE......." ? ;) Nie ma czegoś takiego jak "zazwyczaj określa się" bo pojęcia prawne mają swoje konkretne definicje, nie jest to mowa potoczna. W KK zniesławienie=pomówienie¯\(ツ)/¯ natomiast Ty nie masz sprawy z KK tylko cywilna o naruszenie dobrego imienia czy coś
@bezpravkano207: gratuluję, możesz go dubbingować ale to nie na temat co napisałes. ;) pokaż mi jaki art dotyczy pomówienia a jaki zniesławienia jak umiesz odpowiadać na pytania. Chyba, że zaraz wyskoczysz z jakimś ad personam ;)
@bezpravkano207: tak to sprawa cywilna nie karna. A ty napisałeś, że oczekujesz sprawy i wstawiłes link do tego, że w 2010 zmieniło się prawo Karne które nie dotyczy twojej sprawy. Jak połączyłes te kropki? :) To jak to jest? Ja bardziej ogarniam, że to sprawa cywilna niż Ty jako osoba która w tym uczestniczy?
Pobierz Major_Gross - @bezpravkano207: tak to sprawa cywilna nie karna. A ty napisałeś, że oc...
źródło: IMG_20230823_135420