Wpis z mikrobloga

@micomak a dlaczego Tauron kolejny dzień zielony?
Weź sobie daruj. Odpływ kasy ze spółek w których było wiele kapitału zagranicznego i tyle.
Merkator jak leciał na pysk to prezes też wyjaśniał xD
A jeśli nie wiesz czemu Asbis lub Cognor spada to nie mój problem.
@widmo82 sprawdź jeszcze raz czy xtb skończyło na czerwono
poza tym porównujesz xtb do mercatora?
prezes mrc to inna bajka, bo takich ściemniaczy to mało, nawet włączając w to nc

poza tym ciekawa teorie snujesz.
akurat jestem daleki od obciążania innych swoimi problemami, tym bardziej ludzi z portalu ze śmiesznymi obrazkami
@micomak: ale masz smutne życie
Tuż przed końcem sesji pisałem o poziomach XTB kiedy był dołek. W dosłownie ostatnich minutach odbiło ze 20groszy
I żeby cie oswiecic to patrząc na notowania w XTB to wg ich raportowania (o ile wiesz czym się różni od innych domów maklerskich) to tam była czerwien równiez do samego końca (sprawdz dlaczego)
A porównanie z merkatorem było po to byś cos zatrybił. nie zatrybiłes.
Czemu nie
widmo82 - @micomak: ale masz smutne życie
Tuż przed końcem sesji pisałem o poziomach ...

źródło: xtbeee

Pobierz
@widmo82 musisz mieć swoje "smutne" życie, żeby czepiać się akurat mojego i to na tagu związanym z inwestycjami, brnąc w moim kierunku z pojazdami personalnymi.
asbis i mercator dałem tylko na szybko, jako przykłady korektujących czy spadających (jak, kto woli), bo takich spółek jest więcej, a ty wymyśliłeś sobie i czepiłeś akurat mojej domniemanej przez ciebie niewiedzy. nie będę nawet wnikał dlaczego, bo to mnie nie interesuje, ale dodam, że zawodzi cię,
@micomak: poddaje sie, próbowałem ci wyjasnic to i owo, ale nawet screen męczy twoje oczy i rozum.
przeciez napisałe, ze skończyło na kosmicznych +0,5 a wg XTB na minimalnej czerwieni a ty sie zesrałes, ze jak to przecieżna zielono. Tak jak by to było minimum +1,5 :)
I zaczepiłes tekstem o daltonistach - źle zacząłeś.
Luzuj bo z taką spiną wyczysci ci depo
widzę nie zrozumiałeś, co napisałem.
tak samo, jak mnie nie interesuje twoje depo pozwól, że o swoje sam zadbam. co do pozostałych kwestii, skoro żle zacząłem, nie powód by jechać po mnie personalnie.
kończę dyskusję, bo do niczego konstruktywnego nadal ona nie prowadzi, a też nie będę się zniżał do twojego poziomu, by przerzucać się z tobą błotem i odpowiadać na twoje domniemane inwektywy.