Wpis z mikrobloga

@Itslilianka: Miras. Wielki czy niewielki. Mieszkasz w polsce. Tutaj pajaki nie zabijaja (co innego australia).

Wiesz co zabija? Miedzy innymi psy. Ja za dzieciaka zostalem pogryziony co skonczylo sietrauma na jakies 20 lat. Teraz pomieszkuje sobie ze 40kg "bestia". Jakbys mi jeszcze z 10 lat temu powiedzial ze ja sie zblize do psa to bym Cie do wariatkowa wyslal.

Ja sie przekonalem do psow (ktore moga zabic) to we sie przekonaj
@Itslilianka: @gorzki99 Ja nawet pająków nie wyrzucam za okno, tylko każę uciekać za szafę albo łóżko - no bo cóż za piękne nie są. Za to świetnie sobie radzą z różnymi pluskwami czy molami, które w takich miejscach mogą się pojawić. Pająki to spoko ziomki.
@Itslilianka: Przecież one się boją drgań, wię na człowieka, któremu napierdziela pikawa i rusza się klatka piersiowa nie wlezie, a jak przypadkiem wlezie to #!$%@?. Wiesz jak trudno na rękę wziąć pająka jak cię nie słucha i musisz go jednak wyprowadzić do drugiego pokoju? Ni #!$%@? na chce na ręce.
To pewnie ty teraz prze komputerem. pająki są wstrętne włochate mają dużo oczy i są obrzydliwe a na dodatek to drapieżniki a ich ukąszeni o ile cię nie zabije to boli


@Itslilianka: Miras wyluzuj - to nie australia. Skakunow u nas raczej nie ma, te pajaki co sa nie gryza. Wiec luz. Wszystko iedzi w Twojej glowie. Gwarantuje CI ze jak se poukladasz to bedziesz czul sie lepiej. Ale jak se