Wpis z mikrobloga

Którą broń wybrać? nie wiem jak to ma się do obrażeń bo na obecnej broni mam 7308 ataku a na tej nowej 6300 (mimo, że różnica obrażeń nie jest jakaś duża więc nie wiem skąd taka rozbieżność) ale z drugiej strony jest dużo bonusów do Ulimate damage, core skill damage i overpower damage. Szkoda, że nie ma żadnego Target Dummy by przetestować skile i obrażenia (,) czy w ogóle jest sens się kierować attack power? #diablo4
knurku - Którą broń wybrać? nie wiem jak to ma się do obrażeń bo na obecnej broni mam...

źródło: Screenshot013

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@knurku: dps jest najważniejszy ale tamta ma lepsze dodatki. Staty jakie chcesz to
1. High Damage per Second
2. Vulnerable Damage
3. Core Skill Damage
4. Damage to Close Enemies
5. Willpower
  • Odpowiedz
@knurku: mordo, wybór broni zależy od buildu jakim grasz oraz doboru aspektów. Atak Power jest ważny ale więcej korzyści będziesz miał z wlasciwych afixow w broni dla tego warto czasem poświęcić 100-200 dmg na rzecz przedmiotu, który bardziej pasuje do Ciebie
  • Odpowiedz
@knurku: widzę po hełmie, że grasz pod Pulver więc idź w 2h Staffy. Ich główny, gwarantowany afix to + do obrażeń przeciwnikom o ograniczonej kontroli (powinieneś mieć aspekt, w którym magia ziemi spowalnia przeciwnikow).
Afixy ważne w daleszj kolejności to obrażenia odlosnietym przeciwnikom, obrazenia od um. głównej (core), obrażenia pobliskim przeciwnikom, obrażenia spowolnionym przeciwnikom i warto mieć + will power
  • Odpowiedz
  • 0
@Zorganizowany_chaos: Problem jest taki że nic ciekawego ze staffów nie leci więc dlatego latam z axem albo macami :( ten affix mam o którym wspomniałeś. W sumie jestem zdziwiony bo mało mam rzeczy które wymieniłeś a i tak jakoś ten build robi mocną robotę na ND, na razie robie 34 z lekką łatwością, ale nie widzę sensu robić wyższe tiery bo i tak exp jest taki sam. Dzięki @Zorganizowany_chaos @ulver86 za
  • Odpowiedz
@knurku: Ja bez wachania bralbym tą z lepszym IP, bazowy DMG jest na broni najważniejszy bo od niego skaluje się reszta. Ew. przerolowalbym to all stats na vulnerable. A najlepiej to załóż zrób dwa nmd i zobacz jakie cyfry lecę, według mnie różnica będzie spora.
  • Odpowiedz