Wpis z mikrobloga

Właśnie dowiedziałem się, że od LSD można się uzależnić i można uszkodzić mózg. Całe szczęście, że istnieją w Polsce ośrodki leczące takie uzależnienia i są bardzo, bardzo wiarygodne. Po przeczytaniu tych zagrożeń, nigdy już nie sięgnę po tego typu środki... a teraz muszę zrobić drinka i cyk, pora na CSa.

Link - https://osrodekniwa.pl/lsd-dzialanie-skutki-uboczne-uzaleznienie/

#narkotykizawszespoko #narkotyki #lsd #bekazpodludzi #heheszki
p.....r - Właśnie dowiedziałem się, że od LSD można się uzależnić i można uszkodzić m...

źródło: logo-1

Pobierz
  • 7
@podatnik_fundator: Ja raz wziąłem i normalnie tego dnia funkcjonowałem. Zrobiłem sobie kanapkę, obejrzałem film i wyprałem wszystkie perfumy, bo za bardzo pachniały. To jakaś podpucha z tym uszkodzeniem mózgu.
@podatnik_fundator no jak ktoś prowadzi samochód po LSD, normalnie funkcjonuje, to chyba dostał fake... polecalbym autorowi tego wpisu spróbowanie tego. Nie mówię że nie ma uzależnionych od tego. Kiedys oglądałem dokument o tym, tabletki z lsd były bardzo tanie i osoby często to biorące/uzależnione po prostu wariowaly. To jest ułamek osób, bo psychodeliki raczej powodują, że człowiek po ich spożyciu potrzebuje czasu by "przetrawić" całą przygodę i ma do nich niechęć przez