Wpis z mikrobloga

Wszystko to tam ch***. Chcecie coś przeczytaj z dziś dot. służby zdrowia? Sytuacja dosłownie sprzed chwili. Wpis na szybko z telefonu.

Mój bliski członek rodziny (nie będę zdradzać jaki) leży po operacji wraz z innym pacjentem na sali dwuosobowej. Oboje nie mogą się podnosić i muszą leżeć na plecach płasko i mają tylko jedna rękę którą mogą ruszać. Tak muszą przeczekać dobę po operacji. Nie wiem czemu są połączeni na jednej sali gdzie nie mogą się ruszać.
Będąc w odwiedzinach idę wysłany do pielęgniarki aby poprosić o kaczkę bo wiadomo, że w nocy może się człowiekowi zachcieć siku. Pielęgniarka mówi, że oczywiście i zaraz przyniesie jak znajdzie tylko.
Mija kilkanaście minut i przychodzi mówiąc,

"przepraszam ale nie mamy kaczek na oddziale bo była kontrola sanepidu i wszystkie wyniesione zostały i nie wiem kiedy wrócą" tu zdziwienie nasze i dodała "ale mam takie coś może jakoś się uda".
I zostawiła nam taki cholera wie co to, miska? Ok by było ale jest to z jakiegoś cienkiego i miękkiego kartonu jak słomki do napoju w McDonaldzie.
Próbowałem brać to w dwie ręce i testować jakbym miał to odstawić po korzystaniu i na pusto nawet się to wyginało a co ma pacjent zrobić mając tylko jedna rękę którą może ruszać?
Z tego się skorzystać nie da.

Więc jedyne wyjście z powodu godzin wieczornych i zamknięty sklepów medycznych to to że musieliśmy uciąć butelkę i będzie trzeba narobić w butelkę i wylać to tego kartonu...

Chyba nic więcej nie dodaję bo jeszcze do mnie to nie dotarło. Człowiek bez kogoś bliskiego musiał by walić pod siebie na łóżko albo się oblać próbując skorzystać z kartonu tego.

Zdjęcie zrobione już po przygotowaniu wszystkiego pod jedna rękę...

A i hydroksyzyny do snu po operacji czy jak się to tam pisze też nie mają bo się kilka dni temu skończyła.

#sluzbazdrowia #nfz #szpital #zdrowie #leczenie #afera ##!$%@?
Pobierz dzidek_nowak - Wszystko to tam ch***. Chcecie coś przeczytaj z dziś dot. służby zdrow...
źródło: temp_file8435949927633770112
  • 2