Wpis z mikrobloga

@JustTheDude:

Tyle że to ma sens.


No właśnie nie bardzo ma sens, ponieważ kobiety mają bardzo wysokie wymagania przeprowadzają bardzo ostrą selekcję w celu wybrania maksymalnie atrakcyjnego samca. Natomiast mężczyznom podoba się znacznie więcej kobiet.

Inaczej: mężczyzna bez problemu może uznać kobietę 5/10 za ładną, kobieta z miejsca odrzuci mężczyznę 5/10.
jagoslau - @JustTheDude: 
 Tyle że to ma sens.

No właśnie nie bardzo ma sens, poniew...

źródło: FQoUtG3X0AwbVtn

Pobierz
@JustTheDude: akurat @jagoslau wyciągnął dobre wnioski, albowiem atrakcyjność jest obiektywnie MIERZALNĄ wartością, co oznacza że dana atrakcyjność jest bardzo podobnie oceniana, w danych społeczeństwach. Drobne różnice typu kolor włosów czy piegi są ocenione na postawie własnego gustu. Nie wmowisz nikomu że ciebie pociągają np. kobiety mocno otyłe lub zdeformowane, tak samo jak ci się nie podobają jakieś atrakcyjne Hollywood zkie gwiazdy. zapraszamy do blackpill essentials.
@JustTheDude: szkoda tylko wszystkowiedzący - a raczej NIC nie wiedzący - wykopku: Więcej jest FETYSTÓW MĘSKICH niż Kobiecych.
Nie ogarniasz?
To masz przykład: łatwo znajdziesz faceta który leci na grube czy inne nóżki, niż kobietę która poleci na niskiego faceta lub z innymi wadami.

To się nazywa hipergamia - która u kobiet jest pomnożona razy milion przez naturę i obecne media.
Facet poleci na wszystko, a kobieta, nie.
Bo to nie
@Zly_CzlowiekXD: I do czego to jest niby kontrargument?

Nie wmowisz nikomu że ciebie pociągają np. kobiety mocno otyłe lub zdeformowane

łatwo znajdziesz faceta który leci na grube czy inne nóżki


Weź się wykopku nie kompromituj. Jeden post niżej i już sobie zaprzeczyć.

Idź lepiej usuń konto.
@JustTheDude:
Powiem ci inaczej wykopku z małym rozumem:

-są faceci którzy mają te swoje fetysze i jest ich masa (ale raczej tak się tylko wydaje bo są najgłośniejsi w necie), ale gwarantuję ci, że są zdesperowani tak mocno, że wykorzystaliby nawet dziuplę drzewa - mam ci jeszcze przypomnieć że te osoby nie są poważnie traktowane w społeczeństwie zwłaszcza przez kobiety?

Tacy faceci NIE MAJĄ SZANS NA NORMALNE A TYM BARDZIEJ ATRAKCYJNE
Tacy faceci NIE MAJĄ SZANS NA NORMALNE A TYM BARDZIEJ ATRAKCYJNE KOBIETY!


@Zly_CzlowiekXD: Ale mają szansę uczestniczyć w ankietach.

ponieważ faceci mają bardzo zbliżony gust.


Źródło: Instytut badań z dupy XD

Każda (zdrowa psychicznie) kobieta będzie się brzydzić się niskiego, z zakolami grubego karła, jak każda będzie się ślnić np. na Henry'ego Cavilla.


Źródło: Instytut badań z dupy

Obejrzyj załączony filmik od początku.

Może ty krypto walisz konia do Cavilla, ale
JustTheDude - >Tacy faceci NIE MAJĄ SZANS NA NORMALNE A TYM BARDZIEJ ATRAKCYJNE KOBIE...
@JustTheDude: Dobra, żyj sobie w bajce, że gdzieś tam na świecie są piękne dziewczyny lecące na niskiego przegrywa z pryszczami :D

A filmik sobie wsadź do dupy bo kobiety zawsze będą kłamać by przypadkiem nie wyjść na płytką XD
Instytut badań z dupy? XD
Nawet mi ciebie nie żal:
https://wykop.pl/wpis/43343363/blackpill-essentials-podsumowanie-macie-tutaj-wszy/

Masz tu mema i się zamknij trollu.
Idziesz na czarną XD
Zly_CzlowiekXD - @JustTheDude: Dobra, żyj sobie w bajce, że gdzieś tam na świecie są ...

źródło: aKXx1jaE_700w_0

Pobierz
@Zly_CzlowiekXD:

piękne dziewczyny lecące na niskiego przegrywa z pryszczami :D

Chochoł, nigdzie tak nie powiedziałem. Znajdź mi w tym wątku cytat, gdzie twierdzę inaczej.

Najśmieszniejsze że ja się w większości z tobą zgadzam, ale jesteś takim sekciarzem że jak w pewnej małej drobnostce mam inne zdanie to od razu stwierdzasz, że jestem w 100% przeciwko. XD
@JustTheDude:
tu się kłócisz, a nie zgadzasz, poza tym próbujesz obalić to, co każdy wie - a dodatkowo jest wręcz filarem blackpilla XD
Czy zajrzałeś do blackpill essentials? czy dalej będziesz mi bredził że się "zgadzasz"?
z czym niby się zgadzasz?
Czy tak mocno zaboli jak przyznasz mi rację?