Wpis z mikrobloga

#remontujzwykopem

"Mirki, niestety wszystko wskazuje, że będę musiał pójść z nurtem i podpisać cyrograf z diabłem, żeby w końcu pójść na "swoje".
Poniższe ogłoszenie przykuło moją uwagę. Naprawde fajny metraż, ostatnie,, 11ste piętro, fajny widok, przewiewne, okna w bardzo dobrym stanie, prawie wszystkie ściany z możliwością wyburzenia.
O ile wyburzenie ścian, zdarcie tych tapet i drewna byłbym w stanie zrobić sobie sam powolnymi krokami tak reszta to wielka niewiadoma.
Instalacja elektryczna - jak bardzo może to być bombą kosztowności?
Na co warto zwrócić uwagę przy takich starych mieszkaniach?
Spoko lokalizacja i widok z okna, mieszkanie z przestrzałem północ południe.
Ogromne dzięki za jakikolwiek konstruktywny komentarz
https://sadurscy.pl/offer/BS4-MS-295935
  • 8
skąd masz tyle pieniędzy?

@telemach20: Ale wiesz, że ludzie naprawdę czasami zarabiają po 30k miesięcznie ? A z drugiej strony, to #!$%@? cie to obchodzi.

będę musiał pójść z nurtem i podpisać cyrograf z diabłem, żeby w końcu pójść na "swoje".

A odpowiedź na Twoje pytanie jest już w pierwszym zdaniu.
@Anderson_:
Napełnianie grzejników - nie jestem pewny, ale chyba do Ciebie będą przychodzić i odpowietrzać (ale mogę się mylić). Elektryka - trzeba by poprosić o pomoc elektryka, co za jakąś rozsądną cenę zrobi Ci krótki rekonesans - pomiary nie powinny kosztować majątku a jak się okaże, że to alumunium do wymiany to porządne zrobienie elektryki trochę pieniędzy będzie cię kosztować jak będziesz chciał wkuwać, dodatkowo poprowadzić sobie jakieś skrętki itd.
@Bad_Wolf: Sorry za durne pytanie ale możesz rozwinąć? Myślę że bruzdowanie/wkuwanie na bank bo ilość gniazdek jest uboga a sam mój komp to zasilacz 1000W, do tego serwer NAS i mnóstwo innego sprzętu. Nie do końca rozumiem o co chodzi z tym "zgodnie z prawem"