Wpis z mikrobloga

@Malenaa:
Kora przedczołowa odpowiedzialna za hamowanie impulsywnych i emocjonalnych reakcji, regulację zachowań społecznych oraz przewidywanie konsekwencji swoich działań rozwija się do około 25 roku życia. Dwudziestolatkowie mentalnie wciąż się rozwijają i nigdy nie wiesz co z tego wyrośnie albo jaki numer Ci wywinie.

O ile obydwie osoby z pary są na tym etapie to pewnie się dogadają, w przypadku związku trzydziestolatka z dwudziestką to jednak bardziej przypomina pilnowanie dziecka i
  • Odpowiedz
@Malenaa: Kobiety mają kompleksy na punkcie własnego wieku, a same zawsze celują w minimum 2 lata starszych zawsze. Po cholerę w ogóle się udzielać, jak nie są targetem takiego typa xD
Facet uwzględnia szerszy przedział wiekowy dla siebie, bo czemu miałby wykluczać, notabene dorosłą kobietę, która równie dobrze może już żyć samodzielnie, być przedsiębiorczą i pracować, jak i zresztą zawężać własne możliwości znalezienia potencjalnej partnerki? Koleś ma tylko 29 lat,
  • Odpowiedz
  • 1
@Mtsen:

Po cholerę w ogóle się udzielać, jak nie są targetem takiego typa xD


Gościu atrakcyjny to pewnie jej trochę szkoda, że się nie mieści w przedziale xD
  • Odpowiedz
w przypadku związku trzydziestolatka z dwudziestką to jednak bardziej przypomina pilnowanie dziecka i walkę z jego "humorkami" niż związek na partnerskich zasadach.


@smk666: Opowiadasz z doświadczenia?
  • Odpowiedz
@Malenaa: tym bardziej nie wiem o co chodzi jak normalna roznica wieku xD
W sumie ostatnio na randce z dziewczyna z tindera też mi powiedziała pół żartem, że też trochę nisko celuję, bo miałem w widełkach o 8 lat młodsze, a w sumie jak policzyłem jej to miała gości też o 8 lat, tylko starszych xD
  • Odpowiedz
Kora przedczołowa odpowiedzialna za hamowanie impulsywnych i emocjonalnych reakcji, regulację zachowań społecznych oraz przewidywanie konsekwencji swoich działań rozwija się do około 25 roku życia.


@smk666: Ciekawe. Masz jakieś żródło tych informacji?
  • Odpowiedz
Opowiadasz z doświadczenia?

@Howard_Roark:
Poniekąd tak, poznaliśmy się za gówniarza, ja dorosłem ona nie. 15 lat jak psu w dupę. ( ͡º ͜ʖ͡º)


wiekszość facetów musi walczyć z
  • Odpowiedz
tu nie ma różnicy. po prostu starsze kobiety juz nie latają ze studenciakami po klubach.


@czescmampytanie:
Czy ja wiem? Jak tak sięgnę pamięcią co się działo te ~15 lat temu to nie raz trzeba było się ewakuować przed kuguarem. ( ͡º ͜ʖ͡º)

smk666 - >tu nie ma różnicy. po prostu starsze kobiety juz nie latają ze studenciakam...

źródło: aQXmmY8_700b

Pobierz
  • Odpowiedz
nie obyło się bez komentarzy


@Malenaa: Sam bym się w sumie pośmiał. Ogólnie problem w tym, że z perspektywy 20. to taka prawie 30. to już stary byk. W klubach na pewno się z tego śmieją, ba, za czasów studenckich to sami koledzy się śmiali, że takie "staruchy" zagadują do lasek, które jeszcze narzekają na klasówki z historii.

Nic szczególnego się nie stało.
  • Odpowiedz
@Mtsen: jak oboje pochodzą z jednego środowiska to roznica mentalna jest bardzo mało odczuwalna, jak rozmawiam w pracy w mieście z ludźmi to czuję si jakbyśmy wszyscy byli względnie w tym samym wieku nawet jeśli rozni nas 15 lat. Tymczasem jak jadę gdzieś np na wieś i gadam z kimś 2 lata starszym to czuje sie jak bym rozmawiał z kimś starszym niż mój dziadek xd zupełnie inny mental.
  • Odpowiedz
@Malenaa: Preferencje to mogą mieć kobiety i chady. Taki koleś, który musi się ogłaszać na jakiejś gówno grupce zostanie zaraz zweryfikowany przez rynek i będzie musiał zmniejszyć swoje wymagania do samotnych matek i grubasów. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Mtsen: A może chodzi o to, że jak pozna dziewczynę np. 27l i zanim się dobrze poznają, śluby, mieszkanie itp. to już będzie grubo po 30stce a wtedy o dzieci coraz ciężej.
Facet czy ma 30 czy 40l dziećmi i rodziną dobrze się zajmie za to kobieta rodząca pierwsze dziecko w wieku 25l a 40l to już zajebista różnica.
  • Odpowiedz
Ja 27, różowa 19 i jak na razie wszystko ok wiec nie wiem skąd jakaś spina odnośnie różnicy wieku. Ale stare Polki pewnie zabolało ze gość chce sobie młodsza znaleźć. W moim środowisku było podobnie, najlepiej żebym sobie 35 latke znalazł dojrzała xd
  • Odpowiedz